Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

głośniki w drzwiach, j11


krzycho59

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc w jednej sprawie. Zamierzam po podłączeniu wzmacniacza wymienić głośniki w drzwiach, próbnie zdjąłem tapicerkę drzwi tylnych i trochę się zdziwiłem bo głośnik a właściwie jego obudowa, przynajmniej z jednej strony ( tylko jeden boczek zdjąłem) wygląda na zanitowany do blachy. W moim poprzednim autku- juku głośniki były normalnie przykręcone do blachy drzwi. W zwiazku z tym pytanie do forumowiczów którzy wymieniali głośniki czy to norma i czy w przednich drzwiach jest to samo. Rozumiem że nity trzeba rozwiercić chyba że to nowy rodzaj jakiejś spinki..... Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tył ale przód jest na śrubach, poniżej zamieszczam zdjęcia jakie zrobiłem po demontażu tapicerki drzwi przednich. Co do nitów to polecam rozwiercić i ponownie zanitowac, albo zamiast nitów zastosować blachowkrety. 

Screenshot_20200702-154652_Gallery.jpg

Screenshot_20200702-154636_Gallery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne dzięki:) a jeszcze pytanie dotyczące drzwi kierowcy, do demontażu boczka trzeba zdjąć wierzchnią część uchwytu, tam są przyciski sterowania lustrami- one schodzą bez problemu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krzycho59 napisał:

Piękne dzięki:) a jeszcze pytanie dotyczące drzwi kierowcy, do demontażu boczka trzeba zdjąć wierzchnią część uchwytu, tam są przyciski sterowania lustrami- one schodzą bez problemu?

Pozdrawiam

Trzeba zdjąć panel z przyciskami . Demontaż bez problemu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...