Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana skrzyni biegów QG18DE


Devil1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, w przyszłym tygodniu muszę zmienić skrzynię biegów ponieważ w mojej już łożyska powiedziały papa. Może ktoś wie jak najlepiej będzie wymienić skrzynie czy opuszczać silnik na środkowej belce czy nie. Mam jakieś doświadczenie z wymiany skrzyni biegów tylko nie z nissanem. Będę jeszcze przy okazji zmieniał łożysko oporowe i uszczelniacze półosi. Za wszelkie rady z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jest odpowiedni warsztat z mechanikami na mazowszu który zajmie się skrzynią biegów rozbierze naprawi i złoży do ostatniej śrubki...

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Nie trzeba wymieniać skrzyni czy wyjmować samemu tylko podjechać ew laweta i nissan będzie sprawny koszt około 800-1 000 zł w zależności które biegi nie wchodzą i czy szumi łożysko u mnie tylko szumiało łożysko...

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam dałem radę zmienić skrzynie w kanale. Kupiłem używkę i jak do tej pory działa bez problemu, więc skrzynie można wymienić samemu tylko trzeba mieć łeb na karku. Tym sposobem zaoszczędziłem 650 zł za ściągnięcie skrzyni plus 200 zł za demontaż i montaż LPG co prawda zajęło mi to 13 godzin ale było warto nawet z samej satysfakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2021 o 15:27, cedricco napisał:

Jest odpowiedni warsztat z mechanikami na mazowszu który zajmie się skrzynią biegów rozbierze naprawi i złoży do ostatniej śrubki...

 

Daj namiary na forum albo na PW.

Mi padają synchronizatory (z 1 na 2 i z 2 na 3). Na razie jeżdżę (już chyba z 1.5 roku) ale boję się że kiedyś w najmniej odpowiednim momencie wysypią się do końca i będzie kłopot. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt

ZADZWOŃ TERAZ

509 766 424

Adres

WYZNACZ TRASĘ

ul.Żytnia 121

08-110 Siedlce

Polska



Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...