Skocz do zawartości
W dniu 15.05.24 od godz. 22:00 z powodu prac serwisowych po stronie hostingu forum będzie niedostępne kilka godz. Przepraszamy za utrudnienia. ×
Części Nissana - iParts.pl

Kontrolka Poduszek


Gość Mariuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariuszek

Witam . Jestem tutaj nowy i chciałbym gorąco pozdrowić wszystkich forumowiczów . Poruszm się Almerką 1,8 z 2003r. Fakt że jest to auto slużbowe ale staram się dbać o nie jak o swoje własne. Mam małe pytanko a minowicie . Gdzie możn skasować mrugjącą kontrolkę poduszek. Kiedyś pry yjmowaniu foteli rozłączyłem kostki i od tego czsu mi ona mruga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich rzeczy się nie kasuje, ale trzeba usunąć przyczynę. Bo mrugająca kontrolka poduszki świadczy o tym, że coś jest nie tak z układem. Nawet jeśli jest to spowodowane tym, o czym mówisz, to jazda już robi się niebezpieczna. Układ poduszek to bardzo delikatne i czułe cudo. Źle działający doprowadzi do tego, że w razie wypadku poduszka nie otworzy ci sie wcale, otworzy za szybko, albo za późno, albo otworzy w czasie jazdy. Odżałuj 50 zł i pojedź do nissana niech ci to zrobią profesjonaliści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...