Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie mogę kupić taką osłonę z pianki? 1.3 140 DIG-T


LukaszZarembaOtw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Kuna narobiła mi trochę bałaganu pod maską. Rurę intercoolera wymieniłem, ale nie mogę nabyć nigdzie w serwisie czarnej osłony z takiej sztywnej pianki, która osłania jakiś metalowy trójnik. 

Na zdjęciu zaznaczyłem ten element czarnym kółkiem. Na prawo obok żółtego korka wlewu oleju.

Pomoże ktoś?

Serwis twierdzi, że nie nie mają tego elementu skatalogowanego jako część zamienna.

 

Może ktoś pomoże, czy gdzieś poza ASO można to kupić?

20200124,05,Odmlodzony-senior-kompaktowych-crossoverow,Nissan-Qashqai-II-facelifting.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta osłonka na trójniku musi być dla Kuny wyjątkowo smakowita, bo po za wykładziną maski, obrąbała mi tylko tę osłonkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2020 o 09:20, Filo napisał:

Ta osłonka na trójniku musi być dla Kuny wyjątkowo smakowita, bo po za wykładziną maski, obrąbała mi tylko tę osłonkę.

Tak, ja do tej pory znajduję jakies kawałeczki na głowicy :-)

A nie orientujecie się, gdzie mozna to nabyć.,...?

Może ktos ma jakies dojscie?

Jacko, może Ty cos wiesz???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz...nie wiem jak Ci odpowiedzieć...ale może poszukaj na Ali,lub Alibabie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś podpowie co osłania ta osłona? co jest ten trójnik, rozdzielacz jakiś?

Edytowane przez LukaszZarembaOtw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja wymieniałem dolor oraz ten trójnik  gumowy w ASO .Niech nie opowiadają że nie ma

płaciłem 67 zł   Z faktury wynika  jakaś dziwna nazwa

 

PROTECTOR- FUEL 106000Q0A

A tu masz  mój  trójnik po wymianie  znalazłem w swoich archiwach

IMG_20190801_072143.jpg

Edytowane przez Ryszard48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

Jeżeli chodzi o tą osłonę to sytuacja związana z jej zniszczeniem przez gryzonie to dość częsta sprawa.
Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem QQ J11 i to pierwsza rzecz która rzuciła mi się w oczy po otwarciu maski.
Zacząłem się rozglądać i dowiadywać (przeczytałem Wasze posty) i oto kilka info które udało mi się zdobyć.

Nr części 166349442R
dostępność w trzech markach (ten sam silnik 1,3) NISSAN, RENAULT, MERCEDES.

Ja znalazłem w salonie RENAULT - MORY (Warszawa) - część na zamówienie, czas realizacji 2 dni.

I to co najlepsze - cena: 35 pln. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...