Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Primera p12 1.8 LPG , Do 100km/h ok potem lipa


VmaxEr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj stałem się posiadaczem Nissana Primera P12 1.8 LPG. Niestety niezauważyłem tego mankamentu przy kupnie auta ponieważ auto do setki w miarę się zbierało ale dopiero po zakupie i w 100km trasie zauważyłem że ma jakąś bolączkę. Setkę na liczniku na piątym biegu mam przy jakich 3 tysiacach obrotów. i Ponad sętkę żeby wyciągnąć to już problem. Gość mówił że oleju dużo nie brała (ale mógł kłamać) i nic przy aucie nie robił tylko wymienił klocki i tarcze. Kupiłem to auto z myślą o dużych trasach.. ale jak mam pałować auto i jechać może jakieś 120 z górki... TO porażka. Nie sądzę że te auta są aż tak słabe. Mogę dodać również ze jadąc na samej benzynie nie widzę prawie w cale różnicy, autko odpala na dyg i równo pracuje czy to na benzynie czy na gazie. Co powinien na początek sprawdzić ? Co wymienić ? Za wszelką pomoc szczerze dziękuję.. Warto dodać że to jednak zatajenie Wady ze strony sprzedającego (ale niestety na umowie wpisałem mniej niż zapłaciłem). Ale może to jakaś pierdołka jest do wymiany? i nie ma co robić szumu. Zastanawiam się czy jutro dzwonić i mówić o fakcie. Czy Podjechać jutro do jakiegoś mechanika niech podepnie pod komputer i sprawdzi... Chciałbym posłuchać jakichś wartościowych komentarzy. Za wszystkie szczerze dziękuję.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dzwoń do sprzedającego bo ukrył wadę, niech on się martwi po drugie jedź do kogoś kto ma ma kompa i ogarnie co się dzieje. Ja bym dzwonił i wszystko. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Goofy_81 napisał:

Po pierwsze dzwoń do sprzedającego bo ukrył wadę, niech on się martwi po drugie jedź do kogoś kto ma ma kompa i ogarnie co się dzieje. Ja bym dzwonił i wszystko. Pozdrawiam 

I co gościu powie wszystko pan sprawdzał działało ? DZIAŁAŁO. I co ja mu wtedy zrobię. Na umowie wpisaliśmy mniejszą kwotę niż zapłaciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Goofy_81 napisał:

 No to lipa przykro mi w takim razie trzeba sprawdzić przez kompa i sprawdź czy na pb też muli

Na PB też muł od 100 tki. Czy na komputerze pojawi się jakiś błąd? . Twoja Primera do ilu tak spokojnie leci ? ile km/h przy jakich obrotach?( mniej więcej). Trochę poczytałem po internecie i wyczytałem że jest jakiś ,,czynny żal'' . Więc w zasadzie jest szansa ,, coś ugrać'' tylko pytanie ile to będzie trwać..  Jak to wygląda... A może jest jakaś pierdołka do zrobienia i nie ma co szumu robić?

Rada: jeśli już zgodziłeś się na zniżenie kwoty na fakturze, masz prawo iść do urzędu skarbowego i złożyć „czynny żal”, przyznając się do współudziału w czynie zabronionym. W takiej sytuacji osoba zgłaszająca „czynny żal”, jeśli zrobiła to, zanim urząd dowiedział się o przestępstwie z innego źródła, może liczyć na anulowanie lub nadzwyczajne złagodzenie kary (np. 50-złotowy mandat). Po załatwieniu tej sprawy można już bezpiecznie poprosić sprzedawcę wadliwego samochodu o obniżenie ceny ub odstąpienie od umowy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...