Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem ze zmieniarka CD


Kris_Ka

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, mam problem z radiem a dokladnie ze zmieniarka CD. Zapakowany komplet, 6 plyt. Po przekreceniu stacyjki slychac ruch w zmieniarce po czym cisza, po kliknieciu w CD wyskakuje mi komunikat CHECKING... lub od razu NO CD. Poradzicie cos? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem cześć,

trzeba wyjąć i wyczyścić (jak w zwykłym kompakcie). Najprawdopodobniej to tylko kurz na soczewce ale może także być to objaw przetartej taśmy sygnałowej czy zatarcie się wózka na prowadnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok juz mniej wiecej wiem. Mala biala zebatka z dolu ma ulamany zab, zacina sie caly wozek. Najprosciej bylo by mi wymienic cale radio lub wymontowac zmieniarke i podmienic na uzywke tylko jak pozniej, czy radio I zmieniarka bedzie grala na zasadzie wywalam stare podpinam nowe czy trzeba jakies sztuczki typu kodowanie, podpinanie pod kompa etc. Widze w dziale Navary ze sq9mcs pisal niegdys ze radia fabryczne mają w kości EEPROM zakodowany VIN auta ale wlasnie nie wiem co to ta kosc EEPROM i czy jezeli wymienie tylko zmieniarke CD bedzie dzialac czy tez nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mi też siadla cała winda ,kupiłem kompletny kombajn na allegro za parę stow uzyska,przełożyłam i śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...