Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Etykieta z ciśnieniem w oponach


Marlon78

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Posiadam egzemplarz z ogumieniem 185/55/16 i do takiego mam naklejoną etykietę z ciśnieniem w oponach.

Niestety posiadam też opony zimowe 175/65 na felgach 15". I mam problem z właściwym ciśnieniem gdyż nawet w instrukcji nie ma ten temat informacji.

 

Czy mógłbym prosić o zdjęcie etykiety z ciśnieniem do takiego ogumienia od kogoś posiadającego taki rozmiar fabrycznych kół???

 

Byłbym wdzięczny za zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Notki pierwszej generacji pompuje się do

przód - 2.5

tył - 2.2

Nie ma znaczenia jaki silnik, ani od rozmiaru opony jeżeli jest w specyfikacji dla Note.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2020 o 22:54, M@reS napisał:

Wszystkie Notki pierwszej generacji pompuje się do

przód - 2.5

tył - 2.2

Nie ma znaczenia jaki silnik, ani od rozmiaru opony jeżeli jest w specyfikacji dla Note.

Niestety ale nie jest to prawda.

Przy oponach 185/55 R16 jest na etykiecie ciśnienie 2.3 na przód i 2.1 na tył. Oczywiście dla dwóch osób na pokładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze u siebie zobaczyć bo mam takie w 1.6.......ale faktycznie 2.3 na przód daję. Tyłu nie pamiętam.

A rozpiskę ciśnienia mam z lipca 2020 ASO Nissan Rybnik, tak pompują wszystkie Notki pierwszej generacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Okazało się że znajomi mają od niedawna NOTE'a w wersji "ubogiej" z oponami 175 więc zrobiłem fotkę. Sorry że taka ciemna ale wieczorem u nich byłem :-P.

Jako dodatek załączam etykietę z mojego egzemplarza.

IMG_5618.thumb.jpg.0f3e15cd2f108f156abdb19103c7f3b1.jpgIMG_5621.thumb.jpg.b7e4633f003607a50753aaceb254f343.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...