Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] wymiary wycieraczek?


Gość mitch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

stwierdziłem, że szkoda zdrowia mojego i mojej lepszej połówki i czas nadszedl na zmianę wycieraczek w naszej P10. I tu pojawił się problem, jako że każda wycieraczka (włącznie z tylną) jest innego producenta i chciałbym się dowiedzieć, jakie powinny być faktycznie wymiary wycieraczek. Obecnie wszystkie wycieraczki są długości 530 mm. Takie mają być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W P11 sa dwie rozne. Jak kupujesz nowe to na pudelkach zwykle sa opisy i tam zwykle jest dobrze opisane. wysatrczy przejrzeć i wybrac właściwe.

;) No dzięki, ale właśnie tutaj mam problem. Na wycieraczkę dla kierowcy pasuje 530, ale za diabła nie mogę się doszukać rozmiaru dla pasażera. Nic to, będę dalej szukać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam z przodu 53cm a z tylu 55cm - jakby kto nie weidzial ja mam Hatchbacka (nie wiem jak sie to pisze)

Ja również hatchbacka ujeżdżam ;) A rozmiary to podobno 53 dla kierowcy, 48 dla pasażera. A tył, cholera wie co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

U mnie chyba były jakieś nietypowe. Dokładnie zmieżyłem i miały 54cm(kierowca) 51cm (pasażer). W sklepie takich nie ma więc kupiłem BOSCHa i te mają odpowiednio 53 i 50 cm (w jednym opakowaniu). No i zeczywiście są o centymetr krótsze niż te poprzednie. Widać to dokładnie na moich przybrudzonych szybach. Ale za to bardzo dobrze zbierają.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dante79

Wysłany: 18 Maj 2005, 10:58 Temat postu:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

U mnie chyba były jakieś nietypowe.

 

Dokładnie tak w Kombiaczkach sa jakies dziwne rozmiary Ja jak kupiłem na opakowaniu było ze pasują do primerek i gówno do mojej W10 były zdecydowanie za krótkie :evil: oddałem szwgrowi co by sie nie zmarnowały :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

Co prawda ja mam P11, ale jak skrzypiały mi wycieraczki to założyłem zapasowe, które zostały mi w spadku po punto (kierowca 550mm pasażer 450mm) i jest git. Nówki sztuki, więc szkoda było wywalić. Generalnie każde chyba będą dobre, aby tylko nie zachaczały o siebie i dobrze zbierały wodę z powierzchni szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

W P10-ce oryginalne wycieraczki montowano 53 cm po stronie kierowcy i 50 cm po stronie pasażera (na 100% nie były równe) , nie wiem jak w HB tylna szyba.. Ja mam sedana. Poniewaz nie ma 50 cm (trudno dostać) kupuje 52 i przycinam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...