Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Silniczek regulcji reflektorów w N15


Gość KSz77

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie:

 

Czy ktoś z was wie lub sprawdzał czy silniczki reflektorów w N15 można stosować dowolnie tzn lewy na miejsce prawego i odwrotnie. NIe działa mi prawy - czy można ewentualnie w jakiś sposób wyregulować reflektor ze zdemontowanym silniczkiem??

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość appaloosa

Jakbyś potrzebował silniczka od reflektora od n15 to akurat takim dysponuję :-) Mam od lewego ( od strony kierowcy)

 

Czy jest tylko jeden rodzaj - powiem Ci dziś jak wymontuję silniczek z reflektora.

 

 

Co do regulacji reflektorów bez silniczka - to można kluczykiem bodajże 8ką, ale co to da ? bedziesz miał na stałym poziomie światła - el regulacja pozwala na dostosowanie poziomu świateł do obciążenia samochodu lub sytuacji na drodze - chyba nie będziesz za każdym razem wychodził z kluczykiem ? :lol:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź ale miałem na mysli regulację reflektora gdy silniczek jest zdemontowany - czy można wtedy wyregulować reflektor przy pomocy np jakiegoś imbusa itp

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dziękuje za odpowiedź ale miałem na mysli regulację reflektora gdy silniczek jest zdemontowany - czy można wtedy wyregulować reflektor przy pomocy np jakiegoś imbusa itp

pozdrawiam!

Witaj

Powiem Ci, że swojego czasu miałem podobny problem. Razem z silniczkiem zintegrowany jest sworzeń z kulka na końcu. Jeżeli sworzeń ten wypadł ci z gniazda mocującego w reflektorze to z regulacji nici. Aby to naprawić trzeba zdemontować silniczek podkręcić sworzeń kluczykiem nr 8 (kręć w prawo) i puźniej wcisnąć w gniazdo. Powinno działać. Gdyby wcisaknie nic nie dawało należy podkręcić śrubę po lewej stronie reflektora(patrząc od przodu)(śrubę kręć w lewo). Po wystarczającym podkręceniu i kolejnej próbie wcisakania powinieneś usłyszeć wyraźne kliknięcie. Sukces pełne powodzenie. Teraz zostaje ustawić światła. Pozdrawiam miłej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...