Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ADAC o QQ z lat 2015/17


piotr60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Główne zarzuty to akumulator. Może ktoś wytłumaczyć  dlaczego producent tego nie poprawi, roczniki od 2018 w górę, też czytałem na tym forum ,,cierpią,, na ta przypadłość?

Tu tekst;

 

https://www.auto-swiat.pl/uzywane/rankingi-aut-uzywanych/najbardziej-awaryjne-auta-wg-adac-tych-modeli-i-rocznikow-lepiej-unikac/tw1y0bl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wymieniono po 2,5 roku FIAMMA przy okazji naprawy usterki dt. pulsowania świateł i dmuchawy po uruchomieniu samochodu. Wpisuje się to jednak w to co ADAC pisze o tych rocznikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może producent Nissan,wychodzi z założenia,że lepiej opłaca się całościowo kupować taniochę i sporadycznie wymienić na coś lepszego niż od razu pakować wyrób premium,a nie liczą się z opinią.Księgowy ważniejszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I u mnie po 2,5 roku.
Nie wiem na co wymienili bo jest tak zbudowany ze nic nie widać.
Aku nie wchodzi w przedłużoną
gwarancję
Mi w poprzednim QQ z 2017 wymieniono po 14 miesiącach na Wartę

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Brzyk napisał:

Nie wiem na co wymienili bo jest tak zbudowany ze nic nie widać.

Ja też nie wiem co tam siedzi, nie chciało mi się tego rozbierać, wyciągać i sprawdzać. Póki co problem z głowy, ale po upłynięciu gwarancji zastanowię się nad rozwiązaniem wymyślonym przez bodajże Duncho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ten aku jest cały czarny,to też Fiaam,tylko trochę lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w J11 FIAMM padł po ~1,5 roku. Wymieniony był na czarny bez oznaczeń, jedynie z naklejką Nissan :P Kierownik ASO powiedział, że ten "Nissan" to Excide.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, JACKO29 napisał:

Jeżeli ten aku jest cały czarny,to też Fiaam,tylko trochę lepszy

Mi właśnie na taki teraz wymienili. Zobaczymy jak długo wytrzyma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,jeżeli ADAC wymienił jako awarię w Qqłkach tylko akumulator,to cieszmy się....takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krzysrob napisał:

Pierwsze słyszę o masowych awariach modułu hamulca ręcznego?.

Niestety dosyć częsta usterka, objaw nie zaciąga któregoś z kół, po jakimś czasie się naprawia i tak w kółko...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, robi173 napisał:

Niestety dosyć częsta usterka, objaw nie zaciąga któregoś z kół, po jakimś czasie się naprawia i tak w kółko...  

Potwierdzam. ale po wymianie jest OK. Od 1,5 roku bez usterki. podobno te moduły są innej konstrukcji i podobno usterka na nich nie wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...