Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] dywaniki gumowe


zeke

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Jesień nadeszła, zima przed nami. Pora wymienić dywaniki na gumowe. Niestety moje oryginały "poszły z poprzednim samochodem". Szukam czegoś dobrze dopasowanego z rantami tak aby woda nie rozlewała się po całym samochodzie. Poleci ktoś coś konkretnego z czego jest co najmniej zadowolony? Linki mile widziane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje oryginalne (po stronie kierowcy) przetarły się (pod gazem) po 3 latach więc kupiłem takie: https://allegro.pl/oferta/nissan-qashqai-ii-13-dywaniki-samochodowe-przody-7930105011
Są bardzo dobrze dopasowane i spinek nie trzeba wymieniać. Różnica z oryginalnymi jest taka, że rant jest dużo niższy (no i nie mają napisu Qashqai ;] ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na przód tylko kierowcy,nie ma spinek,ale rant jest niewiele niższy jak w oryginałach,Ma wyłożoną gumę na podstopnicę z lewej strony i siedzi mocno,nie przesuwa się,jest dobrze dopasowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2020 o 20:45, Marek@ napisał:

Mam je, są faktycznie super, tylko z tyłu dopasowane do wersji Tekna (wycięcie na wzmacniacz). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...