Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Montaż kontrolera dostępu KD-1 w P10


Gość KTOSIU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Planuję montaż do swojej P10 kontrolera dostępu KD-1, niby wszystko dobrze rozpisane w instrukcji lecz trochę inaczej wygląda to w rzeczywistości :( .

Koledzy i Koleżanki może ktoś z was montował takowe ustrojstwo :) u siebie w samochodzie i może mi opisać co, gdzie i jak :?:

Będę baaaardzo wdzięczny za informacje

Pozdr. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki immobilajzer montowany w 2 opcjach:

opcja 1 - dezaktywacja zabezpieczenia poprzez ukryty tajny przycisk

opcja 2 - dezaktywacja zabezpieczenia bezprzewodowo, poprzez karte ktora wystarczy miec zawsze przy sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał MIKI, Kontroler KD-1 ma zarówno ukryty przycisk, którym możesz zaprogramowac i również wyłączać zabezpieczenie , jak i kartę , którą nosisz przy sobie. Ma system antynapadowy i antyporwaniowy, tzn jak ci ktoś otworzy drzwi na światłach - taki przykład- i wyciągnie ciebie z auta to kontroler unieruchomi samochód, bez klucza elektronicznego - który wysyła sygnał do modułu co 15s i jest to sygnał zmienny, też nigdzie nie pojedziesz. Samochód stanie, moduł włączy sygnalizację kierunkowskazów. Można zabezpieczyć 2 niezależne obwody.

Ale najpierw trzeba to "cholerstwo" dobrze zamontować :lol:

więc liczę na Waszą pomoc

Pozdr. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość to wyślij mi schemat na maila rbilik@op.pl

 

Posiadam bardzo dobre schematy do P10 z polskim opisem jak nie masz tego to mogę ci wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze RAF4RB, dzisiaj mam rozmawiać ze znajomym elektrykiem od S900, zobaczę co z tego wyniknie i ewentualnie będziemy temat kontynuować :)

Schemat montażu elektrycznego - kontrolera - mam ale właśnie nie wiem który kabel w wiązce jest od czego :(

Pozdr. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zamontować ów kontroler- fachowo, nawet bardzo, w 3mieście, cena również przystępna. Więc polecam panów elektryków z firmy AUTORAD Gdańsk :lol:

Dodatkowy news dla Klubowiczów, dzisiaj się o tym dowiedziałem, dzięki naszemu koledze z klubu - S900 wszyscy klubowicze mogą otrzymać zniżkę na zakup caraudio, przewodów, głośników itd. w firmie AUTORAD, zniżka jest niebagatelna - bowiem od 20% na dzień dobry, szczegóły u S900 - to jego zasługa :lol:

Pozdr. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...