Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

alternatywa dla QQ 1.3DIG -t 140KM


piotr60

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam nowy temat (choć nie chciałem, ale wyszło z moderatorem nieporozumienie. )

Budżet do 90tys

zakupiony w Polsce w ASO

,przebieg do 40tys ,

minimum koni 130 ,

paliwo obojętne

musi być tempomat i klima

Żeby admin nie kombinował może być każdy pojazd kołowy , a jeżeli dopuszczony do ruchu drogowego również gąsienicowy.

Zapraszam do dyskusji, jestem ciekaw Waszych propozycji.:banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zacznę polecam QQ 1.3 160KM z DCT, wersja jakaś N-Connecta z pakietem będzie wystarczająca. Może cos po najmie, tego teraz najwięcej na rynku. Po rocznym np. jak ja miałem swego czasu. Jeśli nie potrzebujesz większego auta z większym bagażnikiem to będzie świetny wybór. Ładne, nowoczesne auto i angielski japończyk ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Smakor napisał:

To ja zacznę polecam QQ 1.3 160KM z DCT, wersja jakaś N-Connecta z pakietem będzie wystarczająca. Może cos po najmie, tego teraz najwięcej na rynku. Po rocznym np. jak ja miałem swego czasu. Jeśli nie potrzebujesz większego auta z większym bagażnikiem to będzie świetny wybór. Ładne, nowoczesne auto i angielski japończyk ;P

w decyzji o  zakupie Qashqaia zdecydowało przeczytanie wielu tematów tego forum ,jak również ten artykuł chwalący silnik 1.3Dig, myślę że zdecyduje się na silnik 140kKM, ale jakby była okazja na zakup z silnikiem 160KM to na pewno skorzystam. 

Dziękuje za podpowiedz Smakor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, piotr60 napisał:

Zakładam nowy temat (choć nie chciałem, ale wyszło z moderatorem nieporozumienie. )

Budżet do 90tys

zakupiony w Polsce w ASO

,przebieg do 40tys ,

minimum koni 130 ,

paliwo obojętne

musi być tempomat i klima

Żeby admin nie kombinował może być każdy pojazd kołowy , a jeżeli dopuszczony do ruchu drogowego również gąsienicowy.

Zapraszam do dyskusji, jestem ciekaw Waszych propozycji.:banan::banan:

Tak i wyszło nieporozumienie,bo alternatywny temat w którym możesz pisać i wszystko jest opisane masz tu:

I Tu:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Strider napisał:

Nie wiem, czy to na temat, bo nie jest to wątek o najmie, ale ja bym był delikatnie sceptyczny wobec samochodów pochodzących z najmów szczególnie gdy mówimy o rocznym QQ, którego wiek wskazuje na najem krótkoterminowy i tabuny różnych kierowców lepszych i gorszych. 

No nie zgodzę się. Mówisz o najmie przez wypożyczalnię. Typowy najem długoterminowy - taki jak miałem - roczny oznacza jednego kierowcę, który odbiera auto z salonu jeździ nim rok i zdaje. W dodatku musi o nie dbać ponieważ za każde ponadnormatywne zużycie słono zapłaci przy zdawaniu (auto ocenia niezależny rzeczoznawca, znajoma miała przypadek wyceny na ok 20 tys zł., a kilka tysięcy jest często spotykane), więc każda ryska i brak musi zostać naprawiony. Takiego auta bym się nie bał. Oczywiście jak auto jeździło w wypożyczalni albo jako zastępcze to się zgadza. Miało ciężkie życie. Podobnie jak DEMO, którego się nie oszczędza, weekendy spędza u klientów albo pracowników salonu, a różnica w cenie do nowego zwykle nie warta uwagi. 

Miałem takiego upatrzonego Xa w Opolu. DEMO malutki przebieg, ale defacto kosztował mniej o 3 tys zł niż moja nówka sztuka i to w wyższej wersji (tam była N-Connecta z dizlem za 108, a ja kupiłem N-Connecte z pakietem w DCT za 111 - oczywiście do ceny "cennikowej" 108 było atrakcyjne, ale nie do realnej), w dodatku nigdy go nie było do obejrzenia bo wiecznie ktoś nim gdzieś pojechał... także trzeba z rezerwą podchodzić. DEMO to nie jest "praktycznie nowe" auto jak wmawiają nam sprzedawcy :) A już na pewno nie jest szczególnie zadbane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JACKO29 napisał:

Tak i wyszło nieporozumienie,bo alternatywny temat w którym możesz pisać i wszystko jest opisane masz tu:

I Tu:

 

Nie zauważyłeś z którego roku był poruszany temat 24 LUTY 2012, CHYBA PRZEZ 8 LAT COŚ SIĘ ZMIENIŁO W MOTOYZACJI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś,ale nie temat,który nadal jest aktualny.Nie ma różnicy na co byś zamienił Qashqaia z silnikiem 1.3,czy 1.2 czy 1.7 dci...

A zauważyłeś jakiej daty jest ostatni post??? Lipiec 2020!r.Niedługo osobny temat będzie zakładany np.do wymiany skrzyni,czy pierw odkręcać górną śrubę ,czy dolną.

Zakładając temat,proszę używać szukajki!

Temat zamykam.Ewentualne skargi i uwagi proszę kierować do Admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...