Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Demontaż tapicerki drzwi


rogu22

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ,orientuje się ktoś jak zdemontować tapicerkę drzwi przód od strony kierowcy w Pulsarze?

Udało mi się zdjąć obejmę uchwytu od wewnątrz i po zdjęciu przycisków sterujących odkręciłem śrubę.

Co dalej?

Jacko zrobił poradnik ale dla QQ j11 tam trochę drzwi inaczej  są zbudowane.

https://nz/viewtopic.php?t=21350

20201005_150628.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej od dołu palcami lecąc wzdłuż ciągniesz boczek szukając miejsc gdzie jest większy opór - tam będą klipsy. Na zdjęciu widać gdzie. Połamać się nie powinny, mogą się nieco odgiąć i zrobią się takie odbarwienia... Ważne - jedziemy od dołu.Góra jest wzdłuż nasadzona na drzwi - na zakładkę, powieszona, nie wiem jak to opisać. Trzeba też ściągnąć zaślepkę przy lusterku. Polecam to robić w ciepłym pomieszczeniu. Im niższa temperatura tym bardziej wzrasta ryzyko połamania plastików. Jeszcze przy klamce na tym boczku jest zatrzask chyba. I jeszcze jest klips jak popatrzysz prosto w górę od osłony głośnika - na lewo od prawego górnego klipsa na zdjęciu - na tej samej wysokości, tu gdzie jest wycięcie w wygłuszeniu. U mnie nie widać, bo chyba został na drzwiach jak ściągnąłem boczek - ten klips mi się trochę ułamał.

IMG_20200627_114032.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapicerka zdjęta, śruba mocująca napęd była poluzowana,bo drgało podczas jazdy więc dokręciłem, teraz cisza.

Załączam zdjęcie.

Dzięki Panowie za podpowiedź,wasz opis był bardzo pomocny.

Pozdro

20201008_074353.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...