Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Micra K10 po sprowadzeniu i poprawkach lakierniczych...

Guest thomas24
 Share

Recommended Posts

Guest thomas24

Moją MICRĘ przywiozłem do kraju w styczniu tego roku. Był to samochód z zewnątrz bardzo zaniedbany, nie garażowany, ale w środku jak nowy bo ma tylko 80.000 km przebiegu :), rocznik 1992, silniczek jak zegarek....

tak wyglądał po przywiezieniu:n1.jpg

hehehe no to lepsze zdjęcie:

n2.jpg

a tak wygląda teraz po poprawkach lakierniczych

n3.jpg

n4.jpg

teraz do by go znajomi z niemiec nie oddali za tą kase .....[/img]

Dokładnie zgadzam sie fajne autko :) Zycze pociechy z niego :) Tak jak moj Nissiek Cieszy mnie ;)

A te zderzaki to chyba ze starszych lat? Ale przedni tez mi sie podoba :)

fajne zderzaki... tylny nie wiem od czego... ale przedni jest orginalnym zderzakiem nissana ktory mozna bylo sobie zamowic jakos czesc "styling-kit'u"... dodam jeszce ze jego numer katalogowy to KE610-31B00 8)

a tak wogole to sliczna micrunia... zawsze mowilem ze biale samochody wygladaja przezajebiscie... dopuki sa czyste

naprawde gratuluje bo wyglada extra =D>

fajne zderzaki... tylny nie wiem od czego... ale przedni jest orginalnym zderzakiem nissana ktory mozna bylo sobie zamowic jakos czesc "styling-kit'u"... dodam jeszce ze jego numer katalogowy to KE610-31B00 8)

a tak wogole to sliczna micrunia... zawsze mowilem ze biale samochody wygladaja przezajebiscie... dopuki sa czyste

naprawde gratuluje bo wyglada extra =D>

Tylny jest od Super-S, ja też taki mam 8)

Guest thomas24

Koszt tych poprawek to 700 zł, :), zderzaki były montowane w Nissanie w Niemczech 2 miesiące po zakupieniu samochodu przez 1 właściciela, zdjęcia wnętrza jak zrobie to zamieszcze .... przedni oryginał numer katalogowy taki jak podał LAWINA, (mam całą dokumentacje zmiany ... nie wiem po co to komuś było potrzebne, nie wnikam) tylni nie wiem ale widzialem już wiele Micr z takim zderzakiem....

• 2 weeks later...
  • 8 months later...