Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parująca szyba tylko przy minusowej temperaturze


radkos

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem, rano, gdy jest powiedzmy -1 stopień i szyba jest lekko zamarznięta to po włączeniu klimy od wewnątrz od razu mi szyba paruje, nigdy nie paruje przy deszczu i dużej wilgotności, tylko gdy jest rano mróz. 

Inna sprawa, że czasami po 5 minutach od uruchomienia silnika klima grzeje w aucie, a czasami leci tylko chłodne powietrze, albo trzeba czekać naprawdę długo... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Rozwiązanie problemu okazało się dość chyba zaskakujące, winny był alternator, ponad tydzień temu podczas jazdy zaświeciła się ikonka akumulatora, udało mi się dojechać do mechanika, okazało się, że alternator jest do wymiany. Po wymianie klimatyzacja działa jak nowa, po minucie od włączenia silnika szyba jest czyściutka, aż dziwnie sie jeździ ? No i klimatyzacja grzeje bardzo szybko od włączenia silnika, nie ważne czy sie stoi, czy też jedzie. Poza klimatyzacją nie było kompletnie żadnych sygnałów w aucie, że jest problem z alternatorem, dopiero jak padł całkowicie i został wymieniony to okazało się, że to była przyczyna źle działającej klimatyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...