Skocz do zawartości
W dniu 15.05.24 od godz. 22:00 z powodu prac serwisowych po stronie hostingu forum będzie niedostępne kilka godz. Przepraszamy za utrudnienia. ×
Części Nissana - iParts.pl

Co to za wiązka przewodów pod kierownicą? Murano Z51 2008 r.


uzyinter

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Proszę o pomoc co to za wiązka przewodów pod kierownicą i co tam może być zrobione, że dwa przewody są przerwane, a część jest dziwnie zaklejona izolacją. Nissan Murano Z51 2008 r. V6 z LPG.

 

Pozdrawiam.

IMG_20201125_230254.jpg

IMG_20201125_230257.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te przewody nie wyglądają mi na fabrykę - nie chodzi mi osobiście o "sposób" łączenia i izolowania, ale nie przypominam sobie aby szły gdziekolwiek takie czarne izolowane przewody.  Może jakieś obejście stacyjki, lub pociągnięcie ze stacyjki dodatkowego przewodu, np do radia. Albo po zmianie radia pociągnięte przewody do sterowania funkcjami z kierownicy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu ktoś kombinował chyba że był założone dodatkowe zabezpieczenie antykradzieżowe i ktoś je może później zlikwidował. lub jak kolega powyżej napisał u mnie nie ma nic takiego. Najlepszy sposób rozłączyć i zobaczyć co nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...