Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

gwarancja rozszerzona.


wojciechu11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kończy mi sie 3 letnia gwarancja, zaciekawiłem sie kosztami rozszerzonej gwarancji. Może komuś sie przyda ta informacja. Cennik jest aktualny z tego roku do odwołania.

Rozszerzona Gwarancja_Cennik_2020.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak należy interpretować wpływ przebiegu? Nie jest to dla mnie jasne. Jak mam 3 laata podstawy to ile mogę zrobić kkm? A jak dokupię jeszcze 2 lata/100 kkm  to ilę mogę przejechać łącznie kkm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Temat był już poruszany wielokrotnie.
Zamiast cennikiem, radzę się zainteresować elementami które obejmuje / nie obejmuje przedłużona gwarancja. Tym się jakoś Nissan nie "chwali". Kiedyś się tym zainteresowałem i dłuuugo musiałem się prosić w ASO o wydruk szczegółów. Ostatecznie nie skorzystałem i nie żałuję decyzji. Jednak z doświadczeń kolegów z naszego forum wiem też, że niejednemu przedłużona gwarancja uratowała "życie" - nadmierne branie oleju, czy awarie silników się zdarzały.

Proponuję zerknąć do tego tematu, a będzie jasne Jak Centrala Nissana podchodzi do rozszerzonej/przedłużonej gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

co do przedłużonej gwarancji .. koszty są znane w dniu dzisiejszym po nie całych 4 latach wymienili sprężarkę klimy - zatarte sprzęgiełko - w serwisie nie występuje jako część zamienna, dwa siłowniki tylnej klapy elektryczne - co dziwne większość innych marek ma tylko jeden elektryczny. Kosztorys opiewał na 16500zł brutto .... oczywiście części wymieniane w ramach gwarancji rozszerzonej nie są objęte 2 letnią gwarancją 

 

Edit:

Sprężarka 6250 netto

Siłownik elektryczny 3600 netto

Skąd oni te ceny biorą sprężarka do Mondeo mk V koszt 3600 brutto nowa 2900brutto regenerowana, siłownik klapy 1750 brutto 

Edytowane przez Mg83
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 26.05.2021 o 14:18, Smakor napisał:

Jak pojadę po mapy kupuję zanim wycofają albo zmienią cenę...

apropo MAP - ktoś wie jaka obecnie jest aktualna wersja - w moim serwisie coś strasznie kręcą jak się upomniałem o darmową aktualizacje (za to gość chętnie prywatnie by mi sprzedał bo ma "na stanie" - zastanawiam się skąd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy v6 odebrałem w czwartek. Podobno w pl nie ma duzo zmian wiecej jest w eu. Tak gosc co wydawal mowil - zebym sie nie napalal :)

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Smakor,
głównie chodzi o EU i awaryjnie w momencie kiedy akurat w jakieś głuszy nie masz zasięgu Internetu w telefonie i Google Maps nie pomoże.
Na bardziej zaplanowane wyjazdy to sobie za granicą dociągam mapy Google'a offline z interesującego mnie obszaru na telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
20 godzin temu, Smakor napisał:

Mapy v6 odebrałem w czwartek. Podobno w pl nie ma duzo zmian wiecej jest w eu. Tak gosc co wydawal mowil - zebym sie nie napalal :)

Ten gość, jak widać nie miał bladego pojęcia o zmianach wprowadzonych w v6 na terenie PL w stosunku do V5.

Wymienię tylko kilka istotnych:

- zaktualizowany cały odcinek S5 między Poznaniem a Wrocławiem

- zaktualizowany stan budowy S5 na odcinku Gniezno - Bydgoszcz - Gdudziądz. Elegancko wyznacza trasę z Poznania do Gdańska, prowadząc świeżo oddaną zachodnią obwodnicą Bydgoszczy.

- Zdecydowanie poprawiono aktualność ograniczeń prędkości nie tylko na głównych drogach, ale i na lokalnych. Pod tym względem byłem wręcz w pozytywnym szoku, kiedy na podrzędnej lokalnej drodze między Czerniejewem, a węzłem na S5d w okolicy m.Wierzyce zobaczyłem na ekranie NC3 z mapą v6 wszystkie ograniczenia prędkości, a jest ich tam sporo i to na króciutkich odcinkach. Jednocześnie miałem odpaloną AutoMapę i byłem zdziwiony, że AM tych ograniczeń nie wyświetlała.

Kiedyś aktualizacje map NC do była tragedioza. Kupowało się kolejne karty, a wg. NC gnało się "polem" nawet w miejscach gdzie  ponad rok wcześniej oddano do użytku nowe drogi. I to nie byle jakiej kategorii, ale nawet S-ki. Teraz po raz pierwszy jestem naprawdę zadowolony z zakupu kolejnej karty (v6), bo zauważyłem zdecydowaną poprawę w aktualizacji sytuacji drogowej i jej szczegółowości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...