Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana licznika


marcin1621

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Stałem się posiadaczem pathfindera 2006r i mam pytania odnośnie licznika. Prawdopodobnie mój pathfinder w latach zakupu był najbiedniejsza wersja. I licznik ma tylko opcje trip A i trip B  nie można sprawdzić średniego spalania itd. Czy jeżeli znajdę licznik z auta na Full opcji to te funkcje będą działać? I 2 ostatnio natknąłem się  na licznik z dodatkowymi wskaźnikami temperatury oleju i chyba poziomu oleju bardzo mi się to podoba i chętnie taki bym.sobie wrzucił  tylko czy te wskazniki będą działać? Z tego co.sie już zdążyłem zorientować podczas użytkowania tego auta to duża część instalacji el. juz jest w aucie.(halogenow spryskiwaczy itd,multifunkcje też sam dołożyłem i dziala) tylko jak to będzie z tym licznikiem?

Albo proszę niech ktoś mi poda numer licznika z funkcjami sprawdzania średniego spalania,prędkości. Itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana licznika jest bardzo łatwa, mozesz podmienic i sprawdzic co bedzie dzialac,  pamietaj, że wymieniajac licznik bedzie sie wyswietlal inny przebieg w kilometrach o cisnieniu oleju zapomnij, to wystepowało tylko w wersji USA i wiąże sie z zupełnie innym czujnikiem cisnienia oleju 3 pinowym  nie 2 pinowym jak w Europie wiec cała instalacja do wymiany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, camo napisał:

wymiana licznika jest bardzo łatwa, mozesz podmienic i sprawdzic co bedzie dzialac,  pamietaj, że wymieniajac licznik bedzie sie wyswietlal inny przebieg w kilometrach o cisnieniu oleju zapomnij, to wystepowało tylko w wersji USA i wiąże sie z zupełnie innym czujnikiem cisnienia oleju 3 pinowym  nie 2 pinowym jak w Europie wiec cała instalacja do wymiany.

 

Pracy jaka trzeba wykonać się nie boję,przydałby się tylko numer licznika z tymi funkcjami żebym w ciemno  na alle... zamawiał i odsylal jak okaze sie licznik rowny mojemu. Oczywisie licze sie z tym ze przebieg moze odbiegac od mojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizualnie te liczniki się różnią jakoś?  w USA jest wersja z napędem wyłącznie na tył, nie ma wyświetlacza napędów reszta działa poprawnie. 

_DSC6902m.jpg

_DSC6942m.jpg

DSC09797m.jpg

DSC09792m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 13.12.2020 o 17:51, marcin1621 napisał:

 

Albo proszę niech ktoś mi poda numer licznika z funkcjami sprawdzania średniego spalania,prędkości. Itd.

Nikt nie raczył pomóc więc odpowiem sam dla innych na moje pytanie. Po zamówieniu 3 liczników jeden o nr. VP5NFF-10890 okazał sie licznikiem że wszystkimi funkcjami. Co ciekawe jeden z tych 3 był nawet bez zegarka. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...