Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Diagnostyka komputerowa Juke 1. dci


Bosman

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Kolegów wie jaki interfejs diagnostyczny do Juke dci 2015 r kupić .

Proszę tylko by pisały osoby które mają doświadczenie z tym tematem . Budżet kilkaset zł.

 Większość handlowców interfejsami, niestety nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Albo może będzie, albo nie wiem.:(

                                                      Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bosman napisał:

Większość handlowców interfejsami, niestety nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie.

Na tak postawione pytanie nikt Ci konkretnie nie odpowie. Wszystko zależy od tego, do czego ma służyć. Do prostych rzeczy sam interfejs bez oprogramowania kupisz za 60 zeta Interfejs iCar PRO BT3.0 OBDII ELM327 Vgate - ID48
Ten sam z oprogramowaniem SDProg służącym do prostych rzeczy to już ok. 170 zeta SDPROG PL + iCar3 BT OBD2 wszyst marki diagnostyka

Możesz kupić sam interfejs, a w necie znajdziesz masę darmowych programów, ale poza podglądem podstawowych parametrów zbyt wiele nimi nie zdziałasz.

Natomiast jeżeli ma to służyć "głębszemu grzebaniu" w ustawieniach silnika, etc. To już musisz głęboko sięgać do kieszeni



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za informację 

Muszę się zapytać sprzedawcy interfejsu, ponieważ kupiłem jakiś czas temu podobny model z programem SDPROG z dożywotnią aktualizacją.

Niestety auto nie widzi modułu . To przypadłość tej grupy aut. 

Dam znać jak już będę w posiadaniu i pierwszym udanym użyciu interfejsu diagnostycznego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc mam interfejs , plus program SDPROG ,można podejrzeć parametry ( nie wszystkie)i wykasować  usterki można.  

By bardziej móc ingerować w parametry silnika, potrzeba lepszego sprzętu, a to już koszt kilkuset złotowy w górę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bosman napisał:

By bardziej móc ingerować w parametry silnika, potrzeba lepszego sprzętu, a to już koszt kilkuset złotowy w górę. 

I niektóre nawet z tych "ciut" droższych nie obsłużą naszych Nysek w szerszym zakresie, a na dodatek sprzedawcy informują, że nie są przystosowane do obsługi np. mojego Pulsara z 2014 r.

Cyt. odpowiedź sprzedawcy:

"Maxiecu nie obsłuży Pulsara niestety. 

Ten Icar (SDPROG PL + iCar3 BT OBD2) tak, el tylko w zakresie kasowania błędów silnika i podstawowych parametrów Live Data."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...