Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Obraz z prawej kamery


waldusrelax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj zniknął mi obraz z kamery w prawym lusterku. Pokazuje tylko szare tło. Pozostałe trzy działają normalnie. Pukanie w lusterko i reset stacji do ustawień fabrycznych nie pomogło. Miał ktoś problem z kamerami w saoim qq? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie kable przechodzące przez drzwi potrafią się dość szybko połamać. Pytanie czy inne funkcje lusterka działają normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta funkcji lusterka działa poprawnie. Aha i jak chce użyć asystenta parkowania to wyświetla że asystent pakrowania jest niedostępny pewnie przez brak obrazu w kamerze

Edytowane przez waldusrelax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w innym wątku , że najprawdopodobniej do wymiany kamera . Możliwe jeszcze iż styki w kostce połączeniowej w lusterku zaśniedziały .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kamera już działa. Okazało się że po intensywnym myciu na myjni bezdotykowej przesadziłem z ilością wody w lusterko i okolice lusterka i gdzieś na kostkę dostała się woda. Po trzydniowym postoju w garażu woda wyschla i kamera dziala. Także drodzy koledzy i koleżanki uwaga z wodą w okolice lusterek. Problem rozwiązany zamykam temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam Grupę,
odświeżam temat, moja aktualna niestety zaparowana od wewnątrz i potrzebuje kamerę prawego lusterka do Nissana Qashqai j11, jeśli ktoś posiada jakieś rady lub taka na sprzedaż proszę o informację.2058ad79670e521e6b26d752324ea3f1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Niestety moja prawa też padła. Kilka miesięcy było dobrze ale ostatnio zapwrowala i padła. Muszę kupić i wymienić w lusterku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kamera wymieniona na inną i działa. Kupiłem całe lusterko za 250 zł, rozebral i wymieniłem kamerę. Na razie jest git

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można i tak. Ja wolałem mieć "części zamienne" na wypadek gdybym urwał coś w obudowie lusterka. Jak kto woli. Przełożenie to kwestia pół godzinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Musisz rozebrać lusterko.Odchyl szkło maksymalnie w dół,albo w górę i szarpnij je,jest na zatrzaskach i wyskoczy.Uważaj na kabel od grzania.Później metodą obserwacji trzeba podważyć obudowę,tego sięnie da powiedzieć gdzie są zaczepy,a jest ich kilka.Są też z lusterkiem w jego uchwycie śruby ,które trzeba odkręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Banan61 napisał:

Prosze bardzo:

 

Super wielkie dzięki. Nie mogłem znaleźć. 

35 minut temu, JACKO29 napisał:

Musisz rozebrać lusterko.Odchyl szkło maksymalnie w dół,albo w górę i szarpnij je,jest na zatrzaskach i wyskoczy.Uważaj na kabel od grzania.Później metodą obserwacji trzeba podważyć obudowę,tego sięnie da powiedzieć gdzie są zaczepy,a jest ich kilka.Są też z lusterkiem w jego uchwycie śruby ,które trzeba odkręcić.

Dzięki za info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto pooglądać na allegro albo gdzieś w necie jak wyglądają rozbebeszone elementy wtedy zwykle widać gdzie są zaczepy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...