Skocz do zawartości
W dniu 15.05.24 od godz. 22:00 z powodu prac serwisowych po stronie hostingu forum będzie niedostępne kilka godz. Przepraszamy za utrudnienia. ×
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Przełączanie stacji w fabrycznym radio ??


krzysiek1404

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo mnie denerwuje to, że jak chcę zmienić stację radia przyciskami na kierownicy >>| to włącza się wyszukiwanie stacji. czy jest możliwość żeby tymi guzikami zmieniać stacje które są zaprogramowane ?? Szukałem w opcjach i w instrukcji ale oczywiście nie znalazłem. jest to strasznie wkurzające, ba mam zaprogramowanych chyba z 10 ulubionych programów a w dużym mieście jest tych stacji multum i muszę wybierać na dotykowym ekranie, co zawsze się wiąże z odwróceniem uwagi od drogi. 

Kierownicę mam taką jak na poniższym zdjęciu. Chodzi mi o przyciski zaznaczone na czerwono.

 

kiera.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było.

mądre głowy zapomniały zsynchronizować kierownicę z pamięcią radia.

Masz zapamiętanych  6x2 stacji na wyświetlaczu centralnym.

Reszta wyszukuje się chyba w trakcie jazdy po Polsce. I na bieżąco zmieniasz co radio ma w zasięgu po kolei wg częstotliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się.

Ktoś pisał, że jak dłużej się przyciśnie przycisk na kierownicy wtedy przeskakuje wg zaprogramowanych - ale sprawdziłem i też nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełączanie zaprogramowanych stacji działa ale tylko przy radiu DAB, radio FM niestety wyszukuje, wiele jest takich niedoróbek i nie ma szans na to że kiedykolwiek to naprawią. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie DAB niby Śląsk - duże zagęszczenie - a i tak nie działa rewelacyjnie. Cały czas przełącza na FM mimo centrum miasta.

Nie mam ulubionych stacji.

Ale na szczęście 3 sąsiednie sie tak ułożyły że mam luksus jak zaprogramowane :)

Ale w trasie - porażka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wujekgoodadvice napisał:

Przełączanie zaprogramowanych stacji działa ale tylko przy radiu DAB, radio FM niestety wyszukuje, wiele jest takich niedoróbek i nie ma szans na to że kiedykolwiek to naprawią. 

Pozdrawiam. 

wg mnie w DAB+ też nie działa - ale sprawdzę. Może ci się wydawało, bo kiedyś stacji w DAB+ było mniej niż przycisków do pamięci 1-6 i miałeś wrażenie, że przełącza na kolejne. Jutro sprawdzę DAB+ - ale wiem, że tak nie działa. Bo w 99% słucham DAB+ i wiem, że tak nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Karminadel napisał:

wg mnie w DAB+ też nie działa - ale sprawdzę. Może ci się wydawało, bo kiedyś stacji w DAB+ było mniej niż przycisków do pamięci 1-6 i miałeś wrażenie, że przełącza na kolejne. Jutro sprawdzę DAB+ - ale wiem, że tak nie działa. Bo w 99% słucham DAB+ i wiem, że tak nie ma.

Jestem w 100 % pewien że tak to działa i nie wydaje mi się, w różnych krajach miałem zapisane różne stacje i sprawuje się to prawidłowo. Stacji cyfrowych jest u mnie z 3 razy więcej niż przycisków i sporo z Czech ściąga. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...