Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Połączenie Android Auto (Motorola E5+) z Nissan Connect


Jureczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam.

Mam następujący problem:Zainstalowałem nowe mapy przez USB  dzięki poradom Roberta B - są nowe bo widzą drogi z 2020r. ale problem w tym że:

 - w drugim dniu próbuje Android Auto - nie działa .Pojawia się ikona na wyświetlaczu Nissan  Connect i od razu  znika.W smartfonie  wszystko OK.

Przed aktualizacją map Android Auto działał super. Co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem może być telefon, miałem podobnie z motorolą. Po przesiadce na samsunga problemy znikneły.

Edytowane przez stuff1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Witam.

Podpinam się do pytania, mam nowy telefon Xiaomi Redmi Note 10 Pro.

Brak połączenia z samochodem Nissan Qashqai J11 przez aplikację Android Auto

Wcześniej na Huawei nie było problemu teraz brak komunikacji.

Edytowane przez boggi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwość to sprawdź na kablu od Huawei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem i nic z tego. Żona moja ma indentyczny telefon, próbowałem i też nic.

Jak podepnę telefon pod gniazdo USB w aucie  to na telefonie nie wyskakuje żaden komunikat, tylko od razu zaczyna ładować baterię.

Podłączając do laptopa na ekranie telefonu pokazują się opcje do wyboru takie jak na załączniku.

tel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze, czy masz dostępną aktualizację systemu multimedialnego w samochodzie i jeśli jest dostępna to zaktualizuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mam aktualne i niestety lipa, zero reakcji.

Spróbuję jeszcze na innych kablach.

Na innym kablu też lipa, samochód nie widzi telefonu po USB

 

1625607102580.jpg

1625607102572.jpg

Edytowane przez boggi
dodałem kilka informacji, nie chcę tworzyć osobnych postów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło, próbowałem na kilku kablach aplikacja ruszyła na kablu od ładowarki xiaomi ale od starszego modelu 8

Dziwne to trochę ale najważniejsze że ruszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

masz QQ juz z  "nowym" wyświetlaczem? czy udało się to odpalić na starszym? mam QQ z 2018 ale nie załapałem się jeszcze na zdroid auto więc dopytuje:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 13.08.2021 o 21:47, JasiQ napisał:

masz QQ juz z  "nowym" wyświetlaczem? czy udało się to odpalić na starszym? mam QQ z 2018 ale nie załapałem się jeszcze na zdroid auto więc dopytuje:P

Witam wszystkich serdecznie.

Od tygodnia posiadam Qashqai J11 (2018) 1.5 D. i jest to dla mnie czarna magia.... Dużo jeżdżę i niezbędne dla mnie są mapy, a te od Nissana do niczego się nie nadają.

Niestety, android auto nie działa, a w serwisie jeden mówi, że nie ma możliwości podłączenia, inny twierdzi, że jest. Próbowałem różnych kabelków. Żaden nie uruchomił AA, ale podczas podłączania nie miałem żadnych informacji albo info o błędnym systemie plików.

Oprogramowanie: F216

Hardware: 037

Czy jest jakaś szansa na uruchomienie AA?

Przekopałem internety, ale nigdzie nie znalazłem właściwego rozwiązania...

Swoją drogą, wstyd dla Nissana, że takie coś ma miejsce...

Pomożecie???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem podobny problem. Rozumiem że masz Motorole .Sprawdż jaki masz android w smartfonie -wiem że w mojej motoroli można było  zaktualizować androida max do "8" a to było za mało by współpracować z ANDROID AUTO. Proponuję używanie wyłącznie kabla  oryginalnego od smartfona .U mnie po wymianie smarfona z androidem "11" wszelkie niedogodności  ustąpiły i nawigacja Android Auto działa super. Poza tym proponuje zaktualizować nawigacje fabryczną w Qashqaju. Jak to zrobić -było wcześniej opisane na forum .Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma Redmi Note 9 Pro z androidem 11. 

Czy w Nissanie przy tej wersji oprogramowania i hardware'u jestem w stanie coś zrobić?


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila moment, z tego co wiem android auto był dostepny dopiero jakoś w wersjach z sierpnia czy wrzesnia, wcześniej nie ;/ więc obawiam się , że i Ty się nie załapałeś :) pozostaje telefon na uchwycie i już :) aczkolwiek te mapy nissana są spoko :) jak się co roku aktualizuje:) ale awaryjnie bardzo fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja mam nissana Q .. z roku 2020 i android auto był dostępny .A wracając do Motoroli to ja posiadałem z roku2017  do której można było zaktualizować androjda max. do 8- a to nie wystarczyło do współpracy na poziomie Android Auto Nowsze smartfon posiadają android 11 -który to posiada już zainstalowany Android Auto.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...