Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radio software update


Esio1313
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis zrobilem update do radial.  Stay soft byl  d 302, z racji ze W  mojim siedze po prawej stronie, uzylem wersji D 605. 

Calosc poszla dosyc sprawnie przez USB, czas to godzina instalacji, gdzie nie trzeba, dla bezpieczestwa instalacji podlaczylem prostownik do akusia.

Po OK godzinie instalacji zakonczona.

 

Zobaczymy jak bedzie sie sprawowac. IMG_20210206_195315.thumb.jpg.0f064a9b50aeb14e81cb16edcb29dfc2.jpg

IMG_20210206_184621.jpg

IMG_20210206_200339.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Esio1313 napisał:

Dzis zrobilem update do radial.  Stay soft byl  d 302, z racji ze W  mojim siedze po prawej stronie, uzylem wersji D 605. 

jak możesz wstaw linka skąd można pobrać.

 

9 godzin temu, Smakor napisał:

Ja u siebie mam takowe, fabrycznie:

Nie każdy ma nowy soft. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

W dniu 19.02.2021 o 10:08, fredikruger napisał:

A czy po wgraniu tego softu dalej będzie polskie menu?

Tak

W dniu 10.03.2021 o 23:49, pleszew napisał:

czy mogę to wgrać do tego czy nie uszkodzę

IMG20210308182910.jpg

Myślę ze tak , aczkolwiek na tak stary powinieneś poszukać jak pamiętam  D305, i dopiero D605 

przestroga dla wszystkich jak ktoś  ma soft z litera F nie wgrywać D  i odwrotnie - uwalicie radio 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam wgrałem soft D605 wszystko poszło ok radio działa ale jak teraz wyłączę auto i otworze drzwi to radio dalej gra i nie wiem co się dzieje i jak to można naprawić czy ktoś możne miał taki problem   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 18.02.2021 o 19:07, gruby96 napisał:

Dzis zrobilem update  Stay soft jest  d 300 niestety wystepuje dlad w instalacji oprogramowania 605 czy nie wiesz dlaczego,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 11.06.2021 o 22:01, wolferin napisał:

Witam wgrałem soft D605 wszystko poszło ok radio działa ale jak teraz wyłączę auto i otworze drzwi to radio dalej gra i nie wiem co się dzieje i jak to można naprawić czy ktoś możne miał taki problem   

Radio zapewne przestaje teraz grac, gdy otworzysz prawe drzwi. Pewnie wgrales wersje z konfiguracja dla UK.

Dlatego tez wstrzymuje sie z aktualizacja do wersji D605, bo nie moge znalezc wersji dla kierownicy po lewej stronie.

Edytowane przez rezyser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
1 godzinę temu, rezyser napisał:

Dlatego tez wstrzymuje sie z aktualizacja do wersji D605, bo nie moge znalezc wersji dla kierownicy po lewej stronie.

Jeżeli podasz konkretne oznaczenie (numer softu) którego szukasz, to postaram się pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Andrzej G napisał:

Jeżeli podasz konkretne oznaczenie (numer softu) którego szukasz, to postaram się pomóc.

Szukam wlasnie wersji D605, bo ta wg Nissana jest najnowszą do J11, ale musi to byc wariant przeznaczony na resztę Europy, gdzie kierownica jest po "normalnej" stronie (zamiast specyficzy na UK). Niestety nie znam szczegółów oznaczenia tego wariantu. To, co jest w necie ogolnodostepne, na forach angielskich, to zapewne wersja UK, na ktora skarżą sie potem ludzie z pozostalej czesci kontynentu.

Edytowane przez rezyser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
8 godzin temu, rezyser napisał:

Szukam wlasnie wersji D605, bo ta wg Nissana jest najnowszą do J11, ale musi to byc wariant przeznaczony na resztę Europy, gdzie kierownica jest po "normalnej" stronie (zamiast specyficzy na UK).

W takim razie muszę Cię zasmucić - oprogramowanie Boscha na kontynent nie zawiera D605 :bezradny:

cd1795839aef.png

 W świetle powyższego radzę skorzystać z sugestii producenta oprogramowania i podpytać nie na forach, ale w ASO, jaka jest najnowsza wersja softu do Twojego auta. A jak poznasz odpowiedź, zapraszam na PW.

Cyt. Twój dealer Nissana może doradzić Ci w sprawie wersji SW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
W dniu 16.05.2021 o 21:26, Rafixx napisał:

Cześć

Ja mam wersję F106 ktoś wie może skąd mogę pobrać aktualizację do wersji F ? 

Odgrzewam kotleta. Czy ma ktoś sprawdzoną instalkę do upgrade dla f106?

IMG_20221219_232713.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapytałem ASO Nivette o ten upgrade podając vin auta. Oto odpowiedź:

"Nissan X-Trail jaki Pan posiada nie ma możliwości zmiany oprogramowania radia. Tutaj można wyłącznie aktualizować mapy poprzez wymianę karty SD, która jest aktualizowana raz w roku. Koszt takiej karty waha się w okolicy około 1000 zł brutto."

1000 zł?! Taka okazja, że biorę chwilówkę i lecę po tą kartę...😆

Jakby ktoś przerabiał jednak temat aktualizacji tej wersji radia to dajcie znać bo jakoś ciężko mi zaufać odpowiedzi od ASO.

 

BTW. Nie ma tu opcji edycja posta? Jakoś tak głupio sobie odpisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć Peku,

udało Ci się wgrać coś nowszego na F106? Ja próbowałem V7 ściągnięte z sieci, ale niestety radio odrzuca nośnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale v7 to wersja map do navi raczej a my piszemy tu o upgrade oprogramowania radia.

Po odpowiedzi ASO nie drążyłem dalej tematu i odpuściłem - wszystko działa, nie zawiesza się więc szkoda czasu i ryzykowania, że uwali się radio.

Co do map to v7 jest najnowszą wersją do nc3 ale i tak jest stara - wg strony Nissana z 1 kwartału 2021. Czytałem komentarze osób, które kupiły v7 na allegro i wbrew zapewnieniom sprzedawców mapy nie są na pewno z 2022/2023 roku jak się tym chwalą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...