Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

BRAK NAWIEWU NA PRZEDNIĄ SZYBĘ


Przemo098

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Klubowicze,  mam pewien temat. 

Od jakiegoś czasu nie mam nawiewu na przednia szybę,  pozostałe pozycje działają jak zawsze.  Ostatnio miałem robiony pełen serwis - oleje,  filtry -..

Czy przyczyną może być źle zamontowany filtr?  Wyczytałem gdzieś na forum że może to być wina źle zamontowane filtra przeciwpyłkowego?  

Może ktoś z Was ma jakoś pomysł?  

Pozdrawiam!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś robione to zgłoś na reklamację. Na moje oko filtr przeciw pyłkowy obsługuje wszystkie kanały nawiewu nie tylko przednią szybę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo padł siłownik lub urwało się cięgno przesłony. Jak zajrzysz pod osłony to zobaczysz jak to wygląda. Tyle, że od nawiewu szyby może być bardziej schowany. Albo wypiieli wtyczkę przy wymianie filtra i nie podpięli ponownie. Mam taką dmuchawę w piwnicy, tyle że do pulsara i niezależnie czy manualna klima czy automatyczna samo sterowanie przepływami jest typowo mechaniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Juke są klapki sterujące które wymusza naciśnięcie przycisku na konsoli ( climatronic) . Rozumiem że u ciebie takowy jest ? 

Przy wymianie filtra kabinowego nie ma możliwości wypięcia podłączenia do jego sterowania. 

Dopiero naprawa, wymiana radia daje taką możliwość, ale wtedy klimatyzacja by milczała. 

Jeśli wcześniej wszystko było ok ,jedż do serwisu który robił przegląd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takie coś mi się rozchodzi. Dmuchawa, znaczy o nagrzewnicę mi chodziło. Ona steruje przepływami. 

IMG_20210207_143028.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...