Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana radia "małego" na Connect j11 potrzebny adapter


michal4699

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, posiadam J11 z 2016 roku z małym radiem i nabyłem przypadkiem radio z nawigacja oryginalne od J11. Znalazłem "specjalistę" który rozkoduje radio po podłączeniu jak zobaczy co jest wyświetlone na zablokowanym ekranie  to poda kod. Wyjąłem swoje stare radio i chciałem podłączyć z navi ale zonk .. kostka jest inna i tu pojawia sie pytanie czy macie namiar na przejściówkę do podłączenia ?

 

Pozdrawiam Michał

 

 

 

IMG_20210219_164516.jpg

IMG_20210219_164415.jpg

IMG_20210219_164407.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że ja bym się nie pchał w to oryginalne radio z nawigacją bo to jest normalny szajs

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz przejściówki.Nikt przy zdrowych zmysłach ,za przeproszeniem,nie pcha się w oryginał Nissana,mający tylko radio i tak na prawdę nawigację i to z mapami nieaktualnymi.Ja też miałem "zwykłe" radio i wymieniłem na Chińczyka,wymiana trwała raptem pół godziny,ma radio,nawigacje na wiele map,ma możliwość przeglądania plików,zdjęć,odtwarzania filmów,obsługa internetu  i telefonu na wyświetlaczu...bezawaryjny.Poza tym kolego,radio 2din do J11 nie ma kodu,,ono łączy się z komputerem samochodu i komputer stwierdza czy to jego część ,czy nie jego.Było tu już kilku kolegów ,którzy porwali się na taką wymianę i padli,owszem,radio grało kilka minut i wyłączało się nie mogąc skomunikować się z komputerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...