Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

gniazdo zapalniczki w bagażniku


m@rcin sz-n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naszło mnie na poprawę fabryki i chcę dołożyć gniazdo zapalniczki w bagażniku, po lewej stronie tuż za lampką znalazłem gniazdo ,ale nie ma w nim prądu :( 
Domyśla sie ktoś z kolegów od czego ta wtyczka i ewentualnie czemu brak w nim prądu ,jak i gdzie ją ożywić, ewentualnie skąd jak najłatwiej pociągnąć zasilanie nie rozbierając pół auta? 

jeśli był podobny temat ,nie bić nie mogłem znaleźć :0recourse:

20210221_132608.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ja mam gniazdko w bagażniku, zrobione w ASO, ale przewód był ciągnięty od rozdzieli bezpieczników, obok kierowcy, na dodatkowym bezpieczniku. Mam w nim napięcie cały czas, również przy wyłączonym silniku, bo tak chciałem.

Gdyby było w bagażniku napięcie, elektryk nie ciągnąłby kabla przez cały samochód..... tak sobie myślę

IMG_20210221_203756.jpg

Edytowane przez buba1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości,na ile skroili Cię w ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JACKO29 napisał:

Tak z ciekawości,na ile skroili Cię w ASO?

@JACKO29,

150zl robota+materiały, ale więcej spraw wtedy było robionych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem,całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, buba1982 napisał:

Cześć,

Ja mam gniazdko w bagażniku, zrobione w ASO, ale przewód był ciągnięty od rozdzieli bezpieczników, obok kierowcy, na dodatkowym bezpieczniku. Mam w nim napięcie cały czas, również przy wyłączonym silniku, bo tak chciałem.

Gdyby było w bagażniku napięcie, elektryk nie ciągnąłby kabla przez cały samochód..... tak sobie myślę

IMG_20210221_203756.jpg

może nie masz takiego gniazda ? 
przeglądałem YT znalazłem typa z QQ i on tez takiego gniazda niemiał  ,ciągnął do zapalniczki w podłokietniku :( 
ciekawe od czego to jest i czemu sztrumu w nim niema ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin,...tego typa to chyba mnie znalazłeś :D bo ja montowałem z zasilaniem z podłokietnika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, JACKO29 napisał:

Marcin,...tego typa to chyba mnie znalazłeś :D bo ja montowałem z zasilaniem z podłokietnika :D

hahaha 
:thumbsup:
a nie zauważyłeś u siebie tej tajemniczej kostki ? 

Edytowane przez m@rcin sz-n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i była,ale nie zwróciłem uwagi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Tez dojrzałem do zamontowanie dodatkowego gniazda Zapalniczki / USB  na konsoli dla tylnego siedzenia .

Do czek się tam najlepiej podpiąć ? bo chyba ograniczę się do 2x USB . 

Jest tam tez gniazdo z cieniutkimi pniami - do czego może być to cudo wiemy ?

 

gniazdo.jpg

Widok konsola.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz gniazda w konsoli -podłokietniku???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Wreszcie założyłem dwa USB  dla pasażerów  tylnej kanapy . Podpięte pod  gniazdo w podłokietniku . Taki plusik - gniazdo podświetlone z wyłącznikiem.

USB  w qashqai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
20 minut temu, GRZECH0TNIK PL napisał:

Wreszcie założyłem dwa USB  dla pasażerów  tylnej kanapy . Podpięte pod  gniazdo w podłokietniku . Taki plusik - gniazdo podświetlone z wyłącznikiem.

A ja w Pulsarze zastosowałem TAKIE ustrojstwo. Też podpięte pod gniazdo zapalniczki w podłokietniku. 

1profil-13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, ładne coś ! było brane pod uwagę !!   ale .. przechodzenie  na kanapie  " z lewej do prawej  strony "  na maxa walnięcie butem :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
7 minut temu, GRZECH0TNIK PL napisał:

ale .. przechodzenie  na kanapie  " z lewej do prawej  strony "  na maxa walnięcie butem

Jak chcesz w to walnąć butem, jeżeli całość siedzi w schowku pod zamkniętym podłokietnikiem kierowcy:dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja źle zrozumiałem gdzie jest to USB , bo ja 1 gniazdo mam w schowku a dodałem zewnętrzne USB na tylnej ściance  podłokietnika i stąd ten "but " :)) nic nie miało odstawać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...