Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kupowanie Almerki


Gość picia277

Rekomendowane odpowiedzi

Gość picia277

Cześć. Mam do Was takie pytanko. Niedlugo będę oglądał Almerkę 1.4 96 rok, sprowadzona z Niemiec ale zarejestrowana w Polsce, 146 tys przebiegu, czarna. Prosiłbym Was o jakieś rady, na co zwracać uwagę jak będę ją oglądał, gdzie popukać, gdzie pomacac :D

Też byłbym dźwięczny za wszelakie info, kiedy co powinna mieć wymieniane i przeglądane.

Może ktoś z Warszawy miał do czynienia z Odyssey w kwesti sprawdzenia fury przed kupnem - warto, czy robią gdzies to lepiej?

Dzieki z góry za pomoc,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość picia277
w T&T Zaborowski na Puławskiej robią jak należy. Jak się zdecydujesz to daj znać, umówię Cię

ooo super! a myślisz, że dałoby radę w sobotę?

ta almerka to chyba jednak marzenia - podobno już nieaktualna :( - ktoś mnie ubiegł.

Więc pewnie będzie to sunniaczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w T&T Zaborowski na Puławskiej robią jak należy. Jak się zdecydujesz to daj znać, umówię Cię

Nie do konca sie z Toba zgodze. Sprawdzalem tam moja Alme przed kupnem. Posprawdzali - fakt. Za to na pelny opis (chcialem miec wsio na papierze, a nie wszystko zmiescilo sie na standardowy formularz) oraz pelna wycene potrzebnych napraw (bo tez chcialem), nie doczekalem sie do dzis. Powiem tak: jesli tam pojedziesz, to nie godz sie na to, ze Ci cos dosla - wymagaj wszystkiego od razu na miejscu. Pozniej bedziesz sie bujac, dzwonic i prosic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w T&T Zaborowski na Puławskiej robią jak należy. Jak się zdecydujesz to daj znać, umówię Cię

Nie do konca sie z Toba zgodze. Sprawdzalem tam moja Alme przed kupnem. Posprawdzali - fakt. Za to na pelny opis (chcialem miec wsio na papierze, a nie wszystko zmiescilo sie na standardowy formularz) oraz pelna wycene potrzebnych napraw (bo tez chcialem), nie doczekalem sie do dzis. Powiem tak: jesli tam pojedziesz, to nie godz sie na to, ze Ci cos dosla - wymagaj wszystkiego od razu na miejscu. Pozniej bedziesz sie bujac, dzwonic i prosic.

Ktoś Cię nie lubił ;) Ja dostałem wszystko z marszu i jeszcze nigdzie mi tak fachowo nikt nie obejrzał auta...

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w T&T Zaborowski na Puławskiej robią jak należy. Jak się zdecydujesz to daj znać, umówię Cię

Nie do konca sie z Toba zgodze. Sprawdzalem tam moja Alme przed kupnem. Posprawdzali - fakt. Za to na pelny opis (chcialem miec wsio na papierze, a nie wszystko zmiescilo sie na standardowy formularz) oraz pelna wycene potrzebnych napraw (bo tez chcialem), nie doczekalem sie do dzis. Powiem tak: jesli tam pojedziesz, to nie godz sie na to, ze Ci cos dosla - wymagaj wszystkiego od razu na miejscu. Pozniej bedziesz sie bujac, dzwonic i prosic.

Ktoś Cię nie lubił ;) Ja dostałem wszystko z marszu i jeszcze nigdzie mi tak fachowo nikt nie obejrzał auta...

 

pzd

 

jak wyżej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...