Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kod PIN radio


Krychu132

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam mały problem wymieniłem akumulator w Qashqaiu i niestety wymaga odejmie kodu do radia...

przejrzalem cała dokumentacje, ale niestety nie znalazłem nigdzie kody PIN.

Serial numer: 3076621

Device numer: 7612830022

z góry dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
8 godzin temu, Krychu132 napisał:

przejrzalem cała dokumentacje, ale niestety nie znalazłem nigdzie kody PIN.

PIN do radia powinieneś mieć wklejony / wpisany w książce serwisowej.
Na podobne pytania raczej nie uzyskasz odpowiedzi, a przynajmniej nie u nas. Ludzie kupują radia z "dziwnych źródeł", a później mają dylemat z PIN-em i tłumaczą, że to efekt odłączenia aku.
Sorry kolego, ale taka jest prawda.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Andrzej G napisał:

PIN do radia powinieneś mieć wklejony / wpisany w książce serwisowej.
Na podobne pytania raczej nie uzyskasz odpowiedzi, a przynajmniej nie u nas. Ludzie kupują radia z "dziwnych źródeł", a później mają dylemat z PIN-em i tłumaczą, że to efekt odłączenia aku.
Sorry kolego, ale taka jest prawda.
 

Jak widać na zdjęciu nie ma tego kodu 

wiec proszę mnie nie oczerniać ze kupiłem radio z „dziwnych źródeł”.

a tutaj szukam pomocy bo z reguły ludzie sobie pomagają na forach...

jednak po raz kolejny się przejechałem...

dzieki i pozdrawiam...

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu Ciebie osobiście nie oczernia. Jedź do ASO, tam bez problemu uzyskasz kod do Twojego radia.

A nawet jeśli na Forum miałby ktoś dostęp do bazy Nissana, to w jaki sposób miałby możliwość weryfikacji, że Twoje radio jest faktycznie Twoim radiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
4 godziny temu, Krychu132 napisał:

Jak widać na zdjęciu nie ma tego kodu 

wiec proszę mnie nie oczerniać ze kupiłem radio z „dziwnych źródeł”.

Jak już wspomniał kol. Robert, nikt Cię tutaj nie oczernia i jeżeli ASO nie dopełniło formalności i nie wpisali Ci w książkę, lub nie dołożyli karteczki z kodem PIN, to jedziesz do nich i na podstawie VIN Ci wygenerują. To że tutaj sobie pomagamy, to nie znaczy, że ktoś będzie naruszał prawo i ściągał z netu dekodery i uprawiał "partyzantkę", by Cię zadowolić.

Każdy powinien wiedzieć, że jeżeli ma na pokładzie komputer, a tym bardziej radio kodowane, przed odpięciem aku, by uniknąć niespodzianek powinien zapewnić systemowi zewnętrzne źródło zasilania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja ostatnio dostałam PIN wprost z Nissan Holland, skąd mam sprowadzoną Micrę k13 w automacie. Wysłałam zdjęcia dokumentów i podali. Polski dealer Nissana nie mógł znaleźć tego PINu po VINie. Po niefortunnej wymianie jeszcze oryginalnego akumulatora w serwisie akumulatorów, radio się zresetowało o potrzebny był kod. Niestety nie wiedziałąm, że liczba prób jest limitowana i w międzyczasie 'próbowałam' go zgadnąć. Obecnie mam radio zablokowane 'na stałe'. Czy macie pomysł, jak zresetować licznik prób wpisania PINu? Chętnie zrobiłabym to sama skoro mam już kod.

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...