Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Cyka przekaźnik w czasie jazdy


jacekdh12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam kolejny problem z nissanem t30 2.2di 2002r. Dzisiaj jadąc do pracy sam zaczął otwierać i zamykać drzwi, później otwierając lub zamykając szybę otwierały się lub zamykały drzwi. Po kolejnym uruchomieniu był spokój no ale po następnym drzwi się tylko raz same zamknęły ale podczas jazdy było słychać z lewej strony cały czas cykajacy przekaźnik. Termin u elektryka 1.5 miesiąca czekania. Czy ktoś może miał podobny problem i wie czy wystarczy wymienić przekaźnik jakiś czy coś się dzieje z jakimś modułem lub komputerem. 

Dodam że jak przytrzymałem przycisk zamykania szyb to przekaźnik na postoju też było słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo moduł komfortu pada, albo zwarcie na wiązce, zapewne w gumowej przelotce w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy właśnie wspomniał że moduł komfortu, ale gdzie taki moduł w aucie się znajduje? I jeżeli kupiłbym taki używany to mogę podpinać czy potrzebne jest jakieś kodowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod schowkiem kierowcy jest moduł centralnego zamka. Tam trzeba szukać przyczyny. W T30 okazuje się że nie ma modułu komfortu. image.thumb.png.5c1dcb5ee20897def3befa03f82cd0b8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę szukać ale póki co przestało cykac, może jakaś wilgoć się dostała ale tak czy siak dokładnie obejrzę w wolnym czasie wiązki czy nigdzie nic się nie przetarło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...