Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Programowanie kluczyka


dosko_pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

rozładował mi sie akumulator. Niestety po wymianie na nowy przestało działać otwieranie autka z pilota.

Próbowałem zaprogramować wg procedury - 6x z 0 na ON kluczykiem w ciągu 10 sekund i niestety kierunki się nie mrygają po tym , aby przejść do procedury programowania kluczyka.

Jakiś pomysł co robie nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z tego co piszesz wynika, że kłopoty spowodowane są źle włożoną baterią. Sprawdź to. Bateria prawdopodobnie jest odwrotnie założona lub nie kontaktuje. Po wymianie baterii w pilocie nie trzeba nic programować.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam. Pospiesznie czytając zrozumiałem, że chodzi baterie w pilocie, ale przy wymianie akumulatora też nie miałem problemów z kluczykiem. Mogą być problemy z kodowanym radiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po wymianie akumulatora nie trzeba nic robić z kluczykiem. Jakieś 2 miesiące temu włożyłem nowy akumulator. A auto stało (otwarte) bez akumulatora tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Miałem już podobne historie, ale dzisiaj przysiadłem i w końcu mi się udało.

Polecam zrób dokładnie tak, mi się udało.

1.wsiądź do auta od strony kierowcy , zamknij za sobą drzwi

2.Ręcznie zamknij /zarygluj drzwi od strony kierowcy

3.Włóż kluczyk 6 x góra /dół, czyli tak jak robiłeś,

4.wyjmij kluczyk - powinny kierunki mrugnąć - Pamiętaj kluczyk nie jest w stacyjce

5.przycisnij i trzymaj  UNLOOK i wciśnij 3 x LOOK

6. Włóż kluczyk do stacyjki i przekręć zapłon - kierunki powinny dać znać że żyją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W moim przypadku dzieje się tak co jakiś czas, dzisiaj znowu pilot przestał działać, żadna wymiana baterii, żaden akumulator, ot tak typ ma.

Wysiadam nie nie mogę zamknąć drzwi z pilota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2022 o 14:59, Muzykant napisał:

5.przycisnij i trzymaj  UNLOOK i wciśnij 3 x LOOK

Ten pierwszy to chyba znaczy "odzobacz". Ciekawe kto ma taki przycisk u siebie, hehehe... 😉

Edytowane przez mikusina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...