Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Soczewki BI LED


damkus2204

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest tutaj ktos kto do swojego Muranca z50 montowal w lampy soczewki bi led? Zastanawiam sie wlasnie nad wlozeniem takich soczewek bo widzialem juz nie w jednym aucie i jest to mega swiatlo a w Murancu te ksenony to wiadomo jakas porazka nic noca nie widac i mam pytanie czy ktos ma moze wymiary soczewki czy nie?? Bo sprobowal bym to sam moze zrobic a jak nie to dam raczej to profesjonalnej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest  soczewki bi Led? 

Ja mam u siebie Ledy D2S i jest całkiem fajnie.

Jeśli w oprawie wypalone są odbłyśniki, to trzeba oddać do regeneracji, a w zasadzie kupić nowe lampy.

Odradzam samodzielne przerabianie lamp. Trudne rozklejanie, ustawienie osiowe soczewki itd.

Kiedyś były zwykłe żarówki później halogenowe, następnie lampy wyładowcze teraz są Ledy.

Niestety, by efekt był bardzo dobry wymagają specjalnych opraw i sterowników.

Dlatego wsadzenie Led d2s jest  całkiem znośnym rozwiązaniem.

wkar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeróbkach auto może nie przejść przeglądu, a w razie draki ubezpieczyciel może nie wypłacić odszkodowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej poprostu kupić używane w dobrym stanie lampy niż kombinować często takie kobinowanie kosztuje dwa razy. Ale dziwne że na xenonie masz słabe światła to może być jak przedmówcy pisali uszkodzony odblask albo masz źle ustawione światła lub opuszczone w sterowaniu w samochodzie do dołu. Umnie xnenon świetnie oświetla 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa firmy ktore montuja soczewki bi led ktore maja diodke ledowa i ona oswietla ci droge tak jak w nowych samochodach koszt 1600zl za dwie lampy efekt jest petarda widzialem na innych samochodach przeglad przejdzie bez problemu ksenon to zabytek juz sprawdzie sobie soczewki bi led koito na youtube 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...