Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Y60 2.8 Idle Up actuator ?


marektorun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem. Kupiłem patrolka z Hiszpanii, wiem ze właściciel wymieniał silnik. Po uruchomieniu silnik ładnie chodzi na wolnych obrotach, po jakimś czasie actuator przy pompie wtryskowej podwyższa obroty na chwile po czym wracają do normy. Po rozgrzaniu silnika sytuacja ma dalej miejsce, stoję na światłach a tu na chwilkę obroty na Ok 900 obr/min. Ten actuator sterowany jest elektrozaworem zabudowanym na płycie ogniowej. Podciśnienie jest brane z vakupompy z alternatora. Nie wiem do czego podpięty jest ten elektrozawor i co nim steruje. W załączeniu zdjęcia elektrozaworu i aktuatora. Jeżeli jest ktoś kto ma ogarnięty temat poproszę o wyjaśnienie, z góry dzięki .

pzdr

Marekimage.thumb.jpg.3079d6dbee1d579aa4d02e880960ac8c.jpgimage.thumb.jpg.330f2546398d2b38c404e35b1a90a310.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Klima jest w aucie? W moim starym traktorku klimatyzacja tym sterowała, podbijała obroty żeby nie zamulał przy ruszaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak klima jest, czyli jak załącza się kompresor to tez zwiększają się obroty tak?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...