Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Organizacja przestrzeni bagażnika


dOob
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Przeszukałem forum lecz nie znalazłem podobnego wątku. W jaki sposób organizujecie przestrzeń pod pierwszą podłogą bagażnika w Waszych T32? Nie ukrywam, że przyzwyczaiłem się do fabrycznego rozwiązania jakie miałem w poprzednim samochodzie. W obecnym T32 wszystko co umieszczę pod pierwszą dzieloną podłogą "jeździ" po całej dostępnej powierzchni dudniąc niemiłosiernie. Remedium mógłby być wkład jaki zamówić można z popularnego chińskiego portalu zakupowego. Może ktoś już testował u siebie i może podzielić się opinią?

obraz.png.cbd89d5a3bd8027bf8916171aa94c8a9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja daję półki na niższy poziom pod spodem parasolki (latają - myślałem nad gumową matą), druga półka często na sztorc. Organizer ma tą wadę, że jak chcesz cały bagażnik wykorzystać albo wrzucić coś ciężkiego czego półki nie uniosą będzie z nim kłopot co z nim zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kupiłem taką matę jak na zdjęciu. chciałem  kupić gumową ale wszystkie miały wysoki rant i bałem się że nie będzie można postawić półki, a ta jest niska i spokojnie można to zrobić.

 

 

mata1.jpg

mata2.jpg

Edytowane przez bastekpastek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem o macie gumowej na m2. Płaskiej bez żadnych rantów. Ale jakoś na myśleniu się skończyło, ale może trzeba się ogarnąć i coś zamówić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gumową z rantem, wrzucam buty po nartach i bez stresu ze coś wypłynie na bok. W poprzednim aucie wylało się mleko i wszystko zostało na macie także ja polecam z rantem😃😃😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2021 o 12:54, dOob napisał:

Cześć,

Przeszukałem forum lecz nie znalazłem podobnego wątku. W jaki sposób organizujecie przestrzeń pod pierwszą podłogą bagażnika w Waszych T32? Nie ukrywam, że przyzwyczaiłem się do fabrycznego rozwiązania jakie miałem w poprzednim samochodzie. W obecnym T32 wszystko co umieszczę pod pierwszą dzieloną podłogą "jeździ" po całej dostępnej powierzchni dudniąc niemiłosiernie. Remedium mógłby być wkład jaki zamówić można z popularnego chińskiego portalu zakupowego. Może ktoś już testował u siebie i może podzielić się opinią?

obraz.png.cbd89d5a3bd8027bf8916171aa94c8a9.png

 

Mam i ogólnie polecam tylko wkurza mnie ze półki nie są idealnie równo po położeniu na tym organizerze. Musiałbym wyjąć deskę która jest bezpośrednio nad kołem ze wzmacniaczem wtedy jest ideał ie jednak organizer naciska bezpośrednio na wzmacniacz i trochę się obawiam czy nie uszkodzi

IMG_20210415_121919.jpg

Kupiony na Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzięki za wszystkie odpowiedzi i pomysły. Nie będę tworzył już osobnego wątku niemniej podepnę się jeszcze z następnym pytaniem o zastosowanie dla klipsów ze zdjęcia. Póki co wpiąłem weń zapięcia tylnych pasów żeby nie obijały się o plastki podczas jazdy bez pasażerów ale nie jestem przekonany czy to projektant miał na myśli.

IMG_8220.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz je odkryłem :) Wydaje się, że są po to aby przytrzymać pasy jak korzystasz z pełnej przestrzeni ładunkowej, ale pewnie w instrukcji jest opisane po co one są. 

Dokładnie!

image.png.ae1ee21209becb3030b60451ba887747.png

Edytowane przez Smakor
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Stosuje zapinkę od poczatku. Proste i funkcjonalne 

20210717_132820.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...