Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PROGRAMOWANIE KODOWANIE MODUŁU KOMFORTU W PRIMAWERZE P12 CHODZI O IMMOBILASER!


cedricco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Szerokie i Zacne grono forumowiczów oraz wszystkich przeglądających to forum. Jak w temacie odgrzewanie starego kotleta ale muszę to poprawić bo nie daje mi to spokoju Jak odłączę jedną z trzech wtyczek z modułu komfortu to nie miga kontrolka autka z kluczykiem na czerwonym tle ale nie mogę uruchomić Primawery jak wsunę to zaraz miga na nowo i to samo w koło. Mam odnośnie tego problemu kilka pytać czy to zakoduję programem MaxiEcu? to po pierwsze Po drugie może któryś warsztat podejmie się takiego kodowania modułu mam zakupiony na allegro zapasowy tzw. I oryginalny w aucie zamontowany prawdopodobnie uszkodzony! A może jakieś wskazówki na metody chałupnicze Jak to ruszyć żeby się to sparowało z autem taki moduł. Jestem otwarty na rozsądne podpowiedzi czy instrukcje w tym temacie Wszystkie zastosuję i rozważę Jeżeli ktoś ma stosowne oprogramowanie do ogarnięcia tego mogę porozmawiać jeśli nie za dużo kilometrów by było np mazowsze czy podlaskie mogę dojechać. Dziękuję za uwagę i Ozdrawiam w tym trudnym czasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolego, dziś też grzebałem w kolumnie kierowniczej i auto nie chce odpalić. Jakie miales objawy? W ogole zero reakcji na przekrecenie klucza czy cos sie dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Po zmianie modułu komfortu na kupiony na Allegro auto też nie chciało odpalić natomiast gdy wróciłem do starego modułu komfortu auto odpala A kodowałeś kluczyk Kolego barniak? Jestem z tobą bo mam podobny problem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...