Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spryskiwacz tylna szyba


Maniek666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem ze spryskiwaczem tylnej szyby. Nie działa. Pompka chodzi bo ją słychać, przewód sprawdzałem od zbiorniczka do dyszy w lampie stopu - jest ok, żadnych nieszczelności zagięć itp. Ściągałem lampę stopu - dysza ok, po ściągnięciu przewodu płyn dalej nie idzie. Macie jeszcze jakiś pomysł. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maniek666 napisał:

Witam

Mam problem ze spryskiwaczem tylnej szyby. Nie działa. Pompka chodzi bo ją słychać, przewód sprawdzałem od zbiorniczka do dyszy w lampie stopu - jest ok, żadnych nieszczelności zagięć itp. Ściągałem lampę stopu - dysza ok, po ściągnięciu przewodu płyn dalej nie idzie. Macie jeszcze jakiś pomysł. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam 

Zobacz gdzie jest mokro, moze przy pompce, moze jakiś trójnik. Jak duzo polejesz to pewnie sie pojawi plama pod autem i Cie naprowadzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, scanik napisał:

Zobacz gdzie jest mokro, moze przy pompce, moze jakiś trójnik. Jak duzo polejesz to pewnie sie pojawi plama pod autem i Cie naprowadzi 

Właśnie już to sprawdzałem. Nawet miałem ściągnięte tapicerki i przewód odsłonięty. Pomimo kilku prób uruchomienia spryskiwacza wszędzie sucho. jakaś masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MisilYE napisał:

Może to wina pompki,pracuje ale może nie podawać .

Chyba nie bo na przód idzie normalnie, a na tył dziwne w okolicach zbiorniczka czuję że idzie ciśnienie i pcha płyn ale dalej się gdzieś traci albo mało wyczuwalne jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maniek666 napisał:

po ściągnięciu przewodu płyn dalej nie idzie.

Mogłeś spróbować zassać ustami. Może zawór zwrotny się przytkał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zdjagnozowaleś, że od pompki do spryskiwacza jest ok, to teraz w drugą stronę. Zacznij od główki spryskiwacza. Może on jest zapchany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maniek666 napisał:

Chyba nie bo na przód idzie normalnie, a na tył dziwne w okolicach zbiorniczka czuję że idzie ciśnienie i pcha płyn ale dalej się gdzieś traci albo mało wyczuwalne jest.

Przedmuchaj kompresorem wezyk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...