Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

almera 0-200


gre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

serwer przemęczony no... w realu to cisnie w fotel jak choolera, taki mega ciąg zaczyna się na III biegu - masakra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. moze ktoś mi wysle to nagranie na kubcioooo@o2.pl ??

NO nie moge za chiny tego sciągnąc... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę dziękuje :)

NO filmik calkiem calkiem - sam musze taki nagrać 0-200km/h już przeboleje te klopoty z trakcją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młody tez mierzył a filmiku nie dał :cry:

Mołody niestety jest grubo ponad naszymi osiągami, jego opis GG głosił iż ma 16 sek od zero do 200km/h, wnioskuję że spokojnie przekroczył 300koni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio miodzio, więcej takich filmików !!!

pięknie się kręci.....coraz bardziej mnie ciągnie w kierunku poprawiania czegokolwiek coby miało wpływ na osiągi w mojej Primerce.....jedyny ból to brak środków :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość --Mlody--
młody tez mierzył a filmiku nie dał :cry:

Mołody niestety jest grubo ponad naszymi osiągami, jego opis GG głosił iż ma 16 sek od zero do 200km/h, wnioskuję że spokojnie przekroczył 300koni...

 

 

ty... ironicznie brzmiacy master zapierdalaczu and quater mile rejserze , nawet nie spytales mnie czym mierzylem, gdzie, w jakich warunkach, a pier**lisz, widze ze wiele rzeczy cie w zyciu gryzie, (np. ciagle wypominanie `NIEOGRANICZONEGU BUDZETU Gre` i gadanie `ze jak ma sie pieniadze... bla bla bla` ) . Podziwiam twoj zapal do robienia druciarstwa w garazu, bo jestes naprawde niezly `mozg` jesli chodzi o nissany,mechanike itd, ale jak Ty pier**lisz o wiesniackich `sportowych wlewach paliwa` albo k**wa plomieniach na masce ktora ma wyciete `fale Dunaju` albo innych wiesniackich wstawkach to sie nie odzywam i nie komentuje.

Pomiar zrobilem z kolega, w miescie , na drodze ktora nie byla idealnie prosta(rowna), on trzmal stoper i powiedzial mi jaki czas +/- wyszedl. Nagram jak bedzie sucho dokladnie taki sam pomiar z tego samego miejsca i wrzuce na forum zebys mial przy czym zczochrać koper. Albo wysle Ci na maila lepiej , zeby nie bylo pozniej ze wrzucam na forum i jaram sie ze mi fura za***rdala. W odroznieniu od Ciebie, nigdy nie robilem auta pod 1/4 mili, troche wiecej wymagam od siebie niz bycie za***istym w jezdzie na wprost, ciekawe czy bedziesz potrafil wykorzystac walory swojej turbo primery lecac poslizgiem przy ponad 130 km/h...

Wiec nastepnym razem zanim napiszesz cos ironicznego, brzmiacego podobnie , zastanow sie 2 razy czy nie lepiej jakos mnie spytac o co biega.

 

PS. Pomijam to co napisales na gg bo tez uznalem ze szkoda meczyc klawiature zeby Ci odpisac.

 

PS2.Przeczytaj dwuktortnie i przeanalizuj. Zwroc uwage na pisownie trudnych wyrazow.

 

PS3.Nie wspominam o Twoich bajkach z pomiarami mocy w primie, bo po co... nieprawdaz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody poprostu byłem cholernie ciekaw jak CI sie to udało osiągnąc 0-200km/h w 16 sek oczywiście wywnioskowałem to z twojego opisu na GG...

Tak sobie wziąłem inne mocne bryki do porównania i wychodzi na to że twoje auto przyspeisza lepiej niż nie jedno FERRARI, PORSCHE czy MASERATTI - czysta ciekawość...

 

Być może prawdą jest ta twoja moc z której do tej pory nikt z Turbokillersów nie moze uwierzyc ja zresztą też... (tylko 0,5 bara i 236koni na kołach...)

 

Ps. moja pasją są osiągi i jazda na wprost tak już jest inni lubią zakrętasy itd a ja wole dyscypline nieco mniej stresującą ale dającą dużo radochy.

 

Pss. Co do GRE to dla mnie kasa która już poszła w to auto wydaje się być astronomiczna, ale człowiek na błędach się uczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pss. Co do GRE to dla mnie kasa która już poszła w to auto wydaje się być astronomiczna, ale człowiek na błędach się uczy...

sorry zajączku ale wiekszosc błedów za twoją namową popełniłem, a szkoda

ale cóż, mądry polak po szkodzie

 

 

Być może prawdą jest ta twoja moc z której do tej pory nikt z Turbokillersów nie moze uwierzyc ja zresztą też... (tylko 0' date='5 bara i 236koni na kołach...)

 

ta moc jest potwierdzona!! sprawdzona w olsztynie przez jetronik, jesli wiesz co to jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apeluję o spokój. Znowu będziecie się żreć o pierdoły? Zacznijcie stosować jedną zasadę: kąśliwe komentarze zostawcie dla siebie, a starajcie się zadawać konkretne i sensowne pytania i udzielać rzeczowych i pozbawionych emocji odpowiedzi.

W innym wypadku zaczną znów ginać posty, a wątki zostaną pozamykane. Jesteście dorośli, wierzę, że potraficie się dogadać.

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki Sorry za zamieszanie.

Dalszą dyskusje przeprowadzamy na GG.

 

Przypominam że temat dotyczy filmu z meskim wozem naszego klubowicza rozpędzajacego sie do 200km/h :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki, dajcie spokuj, dlaczego do mnie nikt sie nie czepia ze mam ponad 200 koni??? :shock:

kazdy orze jak moze. ja np. czesci na manuala zbieram od wakacji. koszt 1500 a 2000$

jesli bede chcial turbo tez bede kupowal pojedyncze rzeczy tak aby w koncu byl pelen zestaw. "nie odrazu krakow zbudowano"

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm poziom dyskusji, ze tak powiem mizerny,

ale pomijajac to, tez srednio mi sie chce wierzyc w 16sek do 200km/h. Ale naprawde nie bede sie spieral bo moze tak jest i jezeli tak to gratuluje wyniku

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...