Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wypadanie zapłonu po remoncie silnika


kulelko1999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem przyprowadzili do mnie do warsztatu nissana pulsara zrobiłem remont silnika 1.2dig-t były wypalone dwa tłoki po wyremontowaniu jednostki (cały blok oraz głowica) ma on wypadanie zapłonu na dwóch cylindrach 1, 2 sprawdziłem ciśnienie sprężania po remoncie i jest na każdym cylindrze po 10bar trzeci i czwarty cylinder chodzi dobrze ale pierwszy i drugi ma wypadanie zapłonu sprawdziłem cała instalacje elektryczną oraz wszystkie czujniki sprawdziłem oscyloskopem wszystko wygląda książkowo dostałem nawet drugi nowy sterownik silnika i na nim jest to samo nie ma lewego powietrza na kolektorze ssącym iskra jest i cewki pracują wszystkie tak samo świece na tych dwóch cylindrach są mokre jak by zalewało paliwem lecz podmienialem wtryski i dalej było to samo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że może być ciężko tu z odpowiedzią. Pulsar jest mało popularny i mało kto bawi się w tak zaawansowane naprawy. Spróbuj poszukać informacji o tym silniku i takich problemach w innych autach: Juke, Qashqai, a nawet Renault Megane czy Clio

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...