Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oświetlenie kabiny nie gaśnie po zamknięciu samochodu


bastekpastek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Wymieniłem oświetlenie kabiny z tyłu na ledy od chińczyka. Zauważyłem, że jeżeli ktoś włączy światło to po zamknięciu samochodu światło nie gaśnie. Teraz nie wiem czy to przez wymianę żarówek czy na oryginalnych jest tak samo? Ktoś może sprawdzić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając na myśli nie gaśnie w odniesieniu do ledów,to chyba mówisz o ciągłym żarzeniu? Jeśli tak to kupiłeś nieodpowiednie żarówki.Są takie które mają can bus i są spolaryzowane dwustronnie.Oświetlenie w Xie i w Kaśkach jest sterowane minusem,więc żarówka ledowa mając cały czas plus aktywny będzie żarzyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Osrama albo Philipsa i nic takiego się nie dzieje.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie świeci pełną mocą. Muszę otworzyć auto i wyłączyć dopiero jest ok. Chyba włożę oryginalne i sprawdzę czy to wina żarówek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak to u Was wygląda ze światłami z przodu (kierowca i pasażer) jak zostawicie włączone. Wyłączają się po zamknięciu samochodu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bastekpastek napisał:

Powiedzcie jak to u Was wygląda ze światłami z przodu (kierowca i pasażer) jak zostawicie włączone. Wyłączają się po zamknięciu samochodu? 

W X palą się nadal. Zgasną pewnie po ok 20 minutach jak np postojowe światła czy radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Smakor napisał:

W X palą się nadal. Zgasną pewnie po ok 20 minutach jak np postojowe światła czy radio.

czy nie jest tak samo w przypadku świateł dla pasażerów z tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bastekpastek napisał:

czy nie jest tak samo w przypadku świateł dla pasażerów z tyłu?

Pewnie jest. Po to są włączniki aby utrzymać włączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Smakor napisał:

Pewnie jest. Po to są włączniki aby utrzymać włączenie.

Ale po zaryglowaniu samochodu? Miałem już kilka samochodów i w żadnym nie było takiego "ficzeru" ;) dlatego pytam czy to normalne zachowanie i inżynierowie z nissana zrobili tak z premedytacją czy tylko u mnie działa to inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W autach jakie miałem zapalenie wyłącznikiem działa niezależnie od zamykania samochodu. Raz przypłąciłem to rozładowaniem aku. Nowe auta bronią się przed tym rozłączając wszystko i tak, po jakimś czasie aby zaoszczędzić energię. Nawet świateł postojowych w QQ czy X nie zostawisz na dłużej, gasną. Musisz jej wyłączyć i włączyć ponownie aby się zapaliły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. czyli wracając do meritum wszyscy tak mają, że jak ktoś włączy światło w kabinie to ono nie gaśnie po zamknięciu samochodu (od razu)? czy ktoś może to potwierdzić doświadczalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...