Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ściąga w prawo po zdjęciu nogi z gazu


petersoon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Klubowicze.

Jestem szcześliwym posiadaczem nissana juka od 2 tygodni. Zauważyłem iz auto ściąga mi w prawą strony po zdjęciu nogi z gazu. Jaka może być przyczyna. Mechanik wymienił mi wahacze oba plus ustrawił geometrię...a problem pozostał. Ostatnio stwierdził ze może to wina mocowanie sanek. Ktoś miał taką przypadłość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może bardziej prozaiczny powód tak jak ciśnienie w oponach lub nierównomiernie zużyty bieżnik, złe wyważenie. Jeśli nie to zbieżność i porządna geometria 3D z wydrukiem. Sprawdz również luzy na przekładni

Wysłane z mojego SM-A415F przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bardziej prozaiczny powód to zerwany kord w oponie.Wulkanizator ci o tym powie,Znam ten przypadek z autopsji.Opona robi się lekko jajowata i ściąga.Sprawdź oponę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę u wulkanizatora zobaczymy co powie...zrobie jeszcze wyważenie kół. PS. auto ma przejechane120000km i jest bezwypadkowe...i jeszcze jedno zauważyłem dzisiaj popękane tuleje belki tylnej, może one mają wpływ na zachowanie się auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

21 godzin temu, petersoon napisał:

Dzień dobry Klubowicze.

Jestem szcześliwym posiadaczem nissana juka od 2 tygodni. Zauważyłem iz auto ściąga mi w prawą strony po zdjęciu nogi z gazu. Jaka może być przyczyna. Mechanik wymienił mi wahacze oba plus ustrawił geometrię...a problem pozostał. Ostatnio stwierdził ze może to wina mocowanie sanek. Ktoś miał taką przypadłość?

Miałem taką przypadłość w Qashqaiu. Wymieniłem wahacz bo okazało się, że rozwulkanizowała się tuleja. Problem ustąpił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego peterson, pochwal się na forum jak usuniesz przyczynę.

Wysłane z mojego SM-A415F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziękuje za podpowiedzi. Powòd ściągania błachy...dwa koła były źle wyważone i dlatego auto po wymianie wahaczy jeszcze sciagało w prawą stronę...dziwne było to że nie było wyczuwalnego bicia na kierownicy. Dziękuje jeszcze raz za pomoc wszystkim foruwiczom😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...