Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Koncówki wtryskiwaczy do 1700D


Gość piotrurszula

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piotrurszula

Przejżałem wiele wątków i nie znalazłem nic i końcówkach wtrysku.

Czy ktoś mi podpowie co ile nalezy je wymieniać i jakie polecalibyście

Znalazłeem warsztat który wymieni mi za 70zł/szt z wymiana Baschowski w sklepie są po 45 japońskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki wtrysku wymienia się gdy:

- leją;

- nie trzymają ciśnienia;

- przytarły się (i czasem blokują).

Dobre końcówki kosztują netto 100 za szt. I nie warto byle komu powierzać naprawy bo od tego zależy bardzo wiele, min. spalanie, moc, łatwość rozruchu zimą. Popytaj znajomych w swoim miejscu zamieszkania o dobrego pompiarza ja moge polecić tylko gościa z wawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość piotrurszula

Co myslicie o końcówka made in poland sš dwa razy tańsze od Bosch-owskich. Mechanik ("spec od doslów") pwoedział mi że jakosciš i trwałociš sie niczym nie rózniš sie od Bosch a sš dlatego znacznie drozsze bo trzeba zapłacic za firme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinelli

a ja radziłbym Ci poszukac z uzywanych a oryginalnych japońskich wymontowanych z jakiegos silnika, ja tak zrobiłem , kupiłeem całe wtryski po40 zł za sztuke(najlepiej jak się wtryskiwaczy nie rozbiera), wkręciłem i wszystko było idealnie, tylko trzeba wcześniej sprwadzić jak pyli.robił mi tą cała operację mój wujo, a zna sie doskonale i potrafi to robić. Lepszy jest dobry cały oryginalny wtryskiwacz niz nowa końcówka, osobiście własnie Ci odradzam samych końcówek, bo po kilku tys km bedziesz miał powtórke z rozrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...