Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z Nissan Connect


Pleur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Podczas tworzenia konta na http://www.nissanconnect.eu   , gdy przejdę pierwszy etap rejestracji tzn. podam swoje dane itp itd, kliknę dalej  , pojawia mi się

UTWÓRZ MOJĄ PRZESTRZEŃ

Twoje dane osobowe

xxx

********

Mój Nissan

Twój numer VIN :

xxx

blank-random-car_01.jpg
Nazwa modelu :
Qashqai
Pojemność silnika :
HR13
Typ nadwozia :
Pojazd Wielozadaniowy
Liczba drzwi :
4-Drzwiowy
Rodzaj skrzyni biegów :
Manualna
Rodzaj napędu :
2Wd
 
Zapoznałem się i zobowiązuję się do przestrzegania regulaminu You+Nissan.

 

Potwierdzam, że zapoznałem się z podstroną Warunki, w szczególności z postanowieniami dotyczącymi Danych Osobowych i udzielam niniejszym zgody na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych niniejszym w celu i na warunkach określonych tamże oraz w powyższym formularzu, w szczególności udzielam zgody firmie Nissan, jej autoryzowanym dealerom i serwisom do przesyłania mi bezpośrednio materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Nissana, zarówno e-mailem jak i listownie oraz do kontaktowania się ze mną, w tym drogą e-mailową, w celu prowadzenia badań rynku. Udzielenie niniejszej zgody i podanie danych jest dobrowolne i zostało dokonane po zapoznaniu się z treścią podstrony Warunki oraz jest ważne do odwołania. Mogę odwołać moją powyższą zgodę lub żądać zmiany lub usunięcia danych na zasadach tam określonych.

 

ZAZNACZAM "okienko" , klikam dalej i nic się nie dzieję....  wraca do tej samej strony non-stop, próbowane wiele razy.... czy ktoś może pomóc wyjaśnić o co chodzi...

 

Takie mam pytanie,.. mój Nissan nie ma fabrycznej nawigacji, ale gdybym połączyła się z Nissan Connect telefon itp, to mogłabym np:  na telefonie wyszukać sobie miejsce do którego chcę dojechać (google maps) i aby ta mapa( obraz )z telefonu przenieść do samochodu (na wyświetlacz)  żeby tam mi pokazywało ??? Czy ta usługa dostępna jest tylko gdy na wyświetlaczu multimedialnym jest przycisk MAP, co występuje w wyższych wersjach ? Pytanie może dla niektórych wydaje się oczywiste, ale jest świeżynką w tych tematach i proszę o wyrozumiałość :)

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten program został zamknięty dawno temu już ze 2 lata będzie... Strona wprowadza w błąd.  Nissan wysyłał maila w tej sprawie, że zamyka bo chyba zbyt małe zainteresowanie (ciekawe czemu) czy coś. 

Edytowane przez Smakor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby nie ma tego a w micrze czy juke'u dalej jest opcja nawigacja i usługi nissan connect odpowiednio za 4200 i 3000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomkek1912 napisał:

No niby nie ma tego a w micrze czy juke'u dalej jest opcja nawigacja i usługi nissan connect odpowiednio za 4200 i 3000 zł.

Nowe auta mają nowe radio online więc nie wiem o czym piszesz :) Nie ma to nic wspólnego ze starym NC i prymitywną apka na telefon z czasów Nokia 3110 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mają nowe, ale nissan nadal w cennikach i konfiguratorze nazywa to nissan connect. I nie tylko na polskiej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa ta sama, rozwiązanie i radio inne.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipa. Oglądałam filmik. Nissan Connect services jest kompatybilny z Nissan Juke, Leaf i Navara , a nic o Qashqaiu.... https://www.youtube.com/watch?v=RpRfKP5z_94

Sparowałam natomiast telefon , działa , łączy, tylko... funkcja mówienia .... pisze tak,  " Rozpoznawanie głosu nie jest obsługiwane w tym języku ". Widziałam filmik jak Pan łączy się z QQ , tylko, że w wersji N-Conecta i rozpoznawanie głosowe działa... i mówi, że tak samo powinno być we wszystkich wersja QQ

Zestaw głośnomówiący Bluetooth Nissan Qashqai 2020 Dealer Nissana Mad Mobil Rybnik Gliwice

Edytowane przez Pleur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Po pierwsze witam wszystkich na forum. To mój pierwszy wpis bo Nissana użytkuję od niecałego miesiąca. Przesiadam się z 12-letniej A4 ze starą nawigacją na płyty bez wifi i innych bajerów i się pogubiłem już w tym wszystkim.

Mój Qashqai z 2021 r. N-Connecta ma wbudowaną Navi. Pościągałem sobie różne appki na telefon: DoortoDoor, You+Nissan (już się dowiedziałem że chyba program wygaszony?) i NissanConnect (nie mogę uzupełnić nr VIN, ale z tego co wyczytałem w necie to chyba to w ogóle nie działa w Qashqaiach?). Teraz nie bardzo wiem jak to wszystko działa. Telefon się paruje bez problemu, Apple Car też działa, ale mam problem np z połączeniem wifi. Ustawiłem na telefonie Hotspot i nie łączy mi się automatycznie za każdym razem. Muszę wyłączyć w telefonie i uruchomić ponownie i wtedy się łączy. Mam pytanie też o mapy wbudowane - czy to jest to samo co mapy Door-to-door? W jaki sposób je aktualizować? Czy warto ich używać skoro fajnie wyświetla mi mapy Googla czy Apple?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie instaluj żadnych aplikacji na smartfona, bo to nie działa. Aktualizację map oraz systemu multimedialnego możesz zrobić przez Wi-Fi lub przy pomocy pendrive. Szczegóły tu: Aktualizacja map w J11 - strona 4 - Qashqai J11, J12 - Forum Nissan Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w mojej wersji jej nie ma, a nie doposażałam, lecz... zainstalowałam Android Auto na tel. i mapę  mam na wyświetlaczu  w samochodzie. Przyznam, że działa to wybitnie, łącznie z polecaniami głosowymi 😊  . Nie wiem jak działa nawigacja fabryczna... ale wydaje mi się zbędna.

 Zamieszczam link, jeśli ktoś by potrzebował, gdzie krok po kroku jest wyjaśnione jak wgrać sobie Android Auto

https://www.youtube.com/watch?v=g_VVaQDdnrw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...