Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wymiana radia


kostek34
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,czy radio z Juka po lifcie np.takie https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-juke-15r-nawigacja-radio-gps-25915bv80a-ID6Dngj4.html? będzie pasowało do Juka z 2012r chodzi mi o podłączenie i ogólnie co związane z elektroniką bo technicznie sobie poradzę ale reszta dla mnie to troche problem,i jeszcze jedno czy te radia od Micry,Nota itp.można tak samo podłączyć w Juku

Edytowane przez kostek34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kostek34 napisał:

Witam,czy radio z Juka po lifcie np.takie https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-juke-15r-nawigacja-radio-gps-25915bv80a-ID6Dngj4.html? będzie pasowało do Juka z 2012r chodzi mi o podłączenie i ogólnie co związane z elektroniką bo technicznie sobie poradzę ale reszta dla mnie to troche problem,i jeszcze jedno czy te radia od Micry,Nota itp.można tak samo podłączyć w Juku

Wszystko zależy jaką wersję wyposażenia masz w swoim Juke te radio będzie pasowało tyle że nie będzie miało podłączeń pod kamerę pod sterowanie w kierownicy jak tego u siebie nie masz , do tego te radia już nie są wspierane przez nissan i nawigacja będzie stara lepiej zainwestuj w jakiegoś lepszego dedykowanego chińczyka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę inwestować zbyt dużych pieniędzy bo tak naprawdę chodzi tylko o czytelny(widoczny) zegarek którego brakuje w tym jak że ubogim autku,moje obecne radio(zdj.1) gra prawidłowo,ma sterowanie w kierownicy tylko ten cholerny wyświetlacz blednie jak jest ciepło 

co do podłączenia to widzę że się różnią zdj.1 moje radio a zdj.2 takie jak chcę kupić czy da się to samemu ogarnąć są jakieś przejściówki?

Screenshot_2021-06-03 Radio do Nissan NV200 15r.png

Screenshot_2021-06-03 NISSSAN JUKE NAVI NAVIGACJA RADIO.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kostek34 napisał:

nie chcę inwestować zbyt dużych pieniędzy

Jak nie chcesz inwestować to na ali są dostępne wyświetlacze do tego radia

Hd9eb71b9c48a41f5944cc726ed02a987v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dzień dobry,

nie chcę otwierać nowego tematu. Proszę o pomoc w znalezieniu wyświetlacza do radia, mam Juke z 2013 r. bez nawigacji, kamer cofania itp. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2023 o 22:04, baju123 napisał:

ja mam radio Pioneer Avic f930 BT  masz navi i możesz podłączyć kamerę

ale ja nie chce zmieniac radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...