Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

SERWIS Nissan, Warszawa - który polecicie?


LukaszZarembaOtw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Koledzy.

Krótkie pytanko - który serwis NISSAN możecie polecic?

Który najsolidniejszy, najbardziej godny polecenia?

Warszawa plus bliskie okolice?

Ktos, coś?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Koledzy.
Krótkie pytanko - który serwis NISSAN możecie polecic?
Który najsolidniejszy, najbardziej godny polecenia?
Warszawa plus bliskie okolice?
Ktos, coś?
 
 

Podłączam się, będę wdzięczny za rekomendacje nie tylko ASO.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam,

Mam do wykonania przegląd po 6 latach użytkowania QQ i nadal poszukuję w Warszawie lub okolicach dobrego serwisu.

Podłączam się do kolegów, którzy też o to pytają.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę inaczej: słyszałem dobre opinie o serwisie Nissana na Sterniczej (Jelonki). Mam zamiar zrobić tam przegląd po 5 roku (przebieg około 50 tys. km)

Czy ktoś może był w tym serwisie? Może polecić albo odradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Również podłączam się do tematu. Mam nowego Qashqaia i pomału szykuję się do pierwszego przeglądu.

Poza tym chcę zamontować hak, dlatego zależy mi  na solidnej ASO Nissana.

Podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Sam poszukuje nie ASO więc również się czegoś dowiem ale widzę , że szanse marne :)

 

Jeśli chodzi o ASO mogę polecić ZABOROWSKIEGO na puławskiej , od kilku lat tam serwisuje rożne auta. Hak również montowałem, ale koszt haka w ASO nie za tani :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaborowski jest ok ale jak to Aso - jest drogi. Pamietajcie, jak to powiedział kiedyś mój kolega który pracował w zaborowskim "tam nie ma mechaników ale są "wymieniacze części " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym namyśle już nie polecam Zaborowskiego :D:D faktycznie zawsze to tak wygląda , że wymieniamy i koszty ogromne. Już do nich nie będę jeździł :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

podłączam się do tematu , Z treści  poruszanego jakoś nie ma nikogo kto potrafi polecić warsztat dla Nissana. Mnie konkretnie Micry k12. 

Pozdrawiam i z góry uprzejmie dziękuje za lokalizacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to dziwne tyle osób a nikt nie jest w stanie nic polecić ;/ albo trzymają te dobre serwisy dla siebie :D:D Ja oddaje autko we wtorek do nowego(dla mnie) serwisu i zdam relacje:) widzę jesteś z WWA więc przyda Ci się info:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, JasiQ napisał:

No właśnie to dziwne tyle osób a nikt nie jest w stanie nic polecić ;/ albo trzymają te dobre serwisy dla siebie :D:D Ja oddaje autko we wtorek do nowego(dla mnie) serwisu i zdam relacje:) widzę jesteś z WWA więc przyda Ci się info:)

Witaj

Prawda ? Nikomu nic się nie psuje jak widać 

Ja mam kilka lokalizacji ale w zadnym jeszcze nie byłem, Różne o nich są opinie. Mogą być opłacone, już nikomu nie wierzę. 

Poniżej serwisy dedykowane autom japońskim. Nic na ich temat nie wiem jak wspomniałem powyżej. Miałem ostatnio kilka "wtop" warsztatów a każdy zapewniał perfekcjonizm, terminowość, uczciwość ? z naciskiem na uczciwość. Ogólnie przyjmowali auto nie dawali rady z usterką, dwa dni auto po przyjęciu stało w miejscu gdzie je postawiłem w pierwszym dniu. Na pytanie przez telefon co z autem słyszałem u jednego cyt: jak panu nie pasuje mogę  kluczyki i auto oddać . 

https://pl.revieweuro.com/masovian/jg-auto-sc-serwis-samochodow-japonskich-299824

https://japan-center.pl/?v=9b7d173b068d

Jest jeszcze pewnie mnóstwo innych pod nazwą wszystkie marki.

Uprzejmie proszę Zdaj relacje z wizyty autka w serwisie jak i adres jak warto.

Zachęcamy do dzielenia się informacjami w temacie Polecany warsztat, mechanik, serwis.

Pozdrawiam

 

Edytowane przez nur83
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie myślałem o Japan Center ale zrezygnowałem ( nie pamiętam już powodu)warto go sprawdzić obecnie oddaje do https://serwis-japonskich.pl/  - poza wymianą oleju filtrów itp mam usterkę do zrobienia i zobaczymy jak sobie poradzą . Telefonicznie dobre wrażenie ale wiadomo nie jest to istotne aż tak :)

 

Chyba że już znasz ten serwis i nie warto to śmiało pisz:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2021 o 14:40, JasiQ napisał:

No to właśnie myślałem o Japan Center ale zrezygnowałem ( nie pamiętam już powodu)warto go sprawdzić obecnie oddaje do https://serwis-japonskich.pl/  - poza wymianą oleju filtrów itp mam usterkę do zrobienia i zobaczymy jak sobie poradzą . Telefonicznie dobre wrażenie ale wiadomo nie jest to istotne aż tak :)

 

Chyba że już znasz ten serwis i nie warto to śmiało pisz:)

 

 

nie znam , Japan Center na Woli ten o którym Piszesz przed Jabłonną Szmat drogi dla mnie Proszę napisz czy warto według Cibie tam jechać , czy dali radę z usterką

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci , że całkiem spoko ten serwis dobre ceny, dobra obsługa, nie ma naciągania na dodatkowe koszty. Nie wiem jak przy skomplikowanych naprawach bo u mnie okazało się , że sprzegło do wymiany ale to będę musiał na nie czekać. Typowo "przeglądowo" olej filtry, diagnostyka itp bez zarzutu :)  ale obługa przez obu panów i ich komunikatywność bardzo na plus. Ale takj ak mowię z cieższym problemem trzeba by było ich sprawdzić :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2021 o 18:13, JasiQ napisał:

Powiem Ci , że całkiem spoko ten serwis dobre ceny, dobra obsługa, nie ma naciągania na dodatkowe koszty. Nie wiem jak przy skomplikowanych naprawach bo u mnie okazało się , że sprzegło do wymiany ale to będę musiał na nie czekać. Typowo "przeglądowo" olej filtry, diagnostyka itp bez zarzutu :)  ale obługa przez obu panów i ich komunikatywność bardzo na plus. Ale takj ak mowię z cieższym problemem trzeba by było ich sprawdzić :D

 

Witaj 

Ogólnie pozytyw czytam. Z niewielkim znakiem zapytania  Uprzejmie dziękuję Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2021 o 12:15, JasiQ napisał:

Będę wymieniał tam sprzegło to zobaczymy , dam znać

Będę wdzięczny . Przy okazji serfowania po Youtobe trafiłem na ludka Kevin-Albert Williams Facet jest niesamowity . Naprawia auta u klienta. Bez podnośnika . Skrzynie wyjmuje na leżąco. naprawia auta przy każdej pogodzie. Szacunek Oczywiście w Polsce chyba takiego nie znajdziesz. Pozdrawiam

 

https://www.youtube.com/user/kanmarad/videos

 

 

 

7 minut temu, nur83 napisał:

Będę wdzięczny . Przy okazji serfowania po Youtobe trafiłem na ludka Kevin-Albert Williams Facet jest niesamowity . Naprawia auta u klienta. Bez podnośnika . Skrzynie wyjmuje na leżąco. naprawia auta przy każdej pogodzie. Szacunek Oczywiście w Polsce chyba takiego nie znajdziesz. Pozdrawiam

 

https://www.youtube.com/user/kanmarad/videos

 

 

 

Jeden z komentarzy pod jakimś filmem 

Znakomity film m8, uwielbiam to, jak czyści części dla swoich klientów, to jest świetne, nie jest jak inni mechanicy mobilni, którzy po prostu wyciągają sprzęgło i wkładają 1 z powrotem, faktycznie czyści sprzęgło i skrzynię biegów, co jest najlepszym sposobem na to, że sposób, w jaki klient będzie wracał, dobra robota m8 Nie mogę się doczekać, aby obejrzeć więcej Twoich filmów

I odpowiedź

Dzięki za świetną recenzję.

Nie czułbym się komfortowo, nawet gdy aparat jest wyłączony, żeby po prostu wziąć czyjąś ciężko zarobioną gotówkę i dać jej mniej niż najlepiej. Bądź na bieżąco z nadchodzącymi świetnymi naprawami.


 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 7.06.2021 o 14:26, LukaszZarembaOtw napisał:

Krótkie pytanko - który serwis NISSAN możecie polecic?

Zależy z jakiej dzielni jesteś. Ja generalnie mam trzy propozycje ze storny zachodniej stolicy.

1. https://autoperfektserwis.pl/

na Bemowie na ulicy Hery 25. Kilka razy już do nich oddawałem i to nie tylko Nissana i nie narzekam. O co poproszę wszystko zrobią. A co do ceny to jakaś horrendalna nie jest.

2. http://www.smcar.pl/

Na Bielanach w okolicy Metra Młociny - zdaniem rankingów najlepszy warsztat samochody (lub jeden z najlepszych) w Warszawie. Dawno do nich nie jeździłem (bo bliżej mam do punktu 1.) ale na poziom obsługi i ceny nigdy nie narzekałem. zawsze cos dodatkowego wypatrzyli i zakomunikowali, że robić to trzeba a nie każdemu się chce.

3. https://dobrymechanik.pl/mechanicy/ozarow-mazowiecki/auto-serwis-mariusz-kafarowski.html

Gość mi czynnik w klimatyzacji zmieniał. Sceneria może niezbyt zachęcająca (stara popegieerowska szopa przywodzi na myśl dziuplę), ale gość jest rzeczowy i kompetentny.

Edytowane przez kravvsebb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.09.2021 o 11:27, kravvsebb napisał:

Zależy z jakiej dzielni jesteś. Ja generalnie mam trzy propozycje ze storny zachodniej stolicy.

1. https://autoperfektserwis.pl/

na Bemowie na ulicy Hery 25. Kilka razy już do nich oddawałem i to nie tylko Nissana i nie narzekam. O co poproszę wszystko zrobią. A co do ceny to jakaś horrendalna nie jest.

2. http://www.smcar.pl/

Na Bielanach w okolicy Metra Młociny - zdaniem rankingów najlepszy warsztat samochody (lub jeden z najlepszych) w Warszawie. Dawno do nich nie jeździłem (bo bliżej mam do punktu 1.) ale na poziom obsługi i ceny nigdy nie narzekałem. zawsze cos dodatkowego wypatrzyli i zakomunikowali, że robić to trzeba a nie każdemu się chce.

3. https://dobrymechanik.pl/mechanicy/ozarow-mazowiecki/auto-serwis-mariusz-kafarowski.html

Gość mi czynnik w klimatyzacji zmieniał. Sceneria może niezbyt zachęcająca (stara popegieerowska szopa przywodzi na myśl dziuplę), ale gość jest rzeczowy i kompetentny.

Przypadkowo trochę umówiłem się do obu serwisów :) który byś bardziej polecił 1 czy 2? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2021 o 11:40, JasiQ napisał:

Przypadkowo trochę umówiłem się do obu serwisów :) który byś bardziej polecił 1 czy 2? ;)

3. https://dobrymechanik.pl/mechanicy/ozarow-mazowiecki/auto-serwis-mariusz-kafarowski.html

Gość mi czynnik w klimatyzacji zmieniał. Sceneria może niezbyt zachęcająca (stara popegieerowska szopa przywodzi na myśl dziuplę), ale gość jest rzeczowy i kompetentny.                                                 

 Ten nawet mi po drodze chciałem sprawdzić jak tam wygląda zanim coś zlecę ale na wjeździe wielki próg czymś przytarłem i wolno jechałem a dalej kałuża na całej szerokość że zwróciłem. jak ktoś jeszcze poleci to możne warto na razie odpuszczam pomimo jednego stwierdzenia "rzeczowy i kompetentny " Ponadto słabe oznaczenie za progiem nie wiadomo gdzie jechać w oddali zarośnięty drogowskaz który trzeba szukać pierwszy raz 

co do Hery 25 na miejscu trzy niezależne warsztaty Ten polecany spoko na pierwszy rzut oka  Może ktoś napisze czy zadowolony z usługi tego autoperfekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2021 o 11:40, JasiQ napisał:

Przypadkowo trochę umówiłem się do obu serwisów :) który byś bardziej polecił 1 czy 2? ;)

Hmm. Chyba bardziej drugi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) zrobiłem w 1 wszystko, miła obsługa nawet ale był drobny problem:) ale ogólnie na razie polecam:) nastepnym razem 2 zaatakuje :)

Wymiana sprzegła ok, tu wygląda wszystko dobrze, coś dodakowego robili przy sprzęgle i zamawiali część . Jedno ale to odebrałem auto i okazało się , że pojawiły sie drobne usterki. Wszystko związane chyba z modułem który znajduje się pod sprzegłem i elektronika troszke padła. Swieciła się non stop kontrolka hamulca postojowego , nie działał auto hold, kamera wsteczna i czujniki parkowania :) a jadąc do nich pojawiła sie ikonka silnika :D ale mimo że wszystko brzmi groźnie to problem był dosyć błachy i jakaś wiązka chyba była nie do końca wpięta więc po chwili pracy wszystko działa bez zarzutu a sprzegło sprawuje się bardzo dobrze. na plus że nie wzieli pieniędzy nawet jak auto zabrałem do momentu całkowitej naprawy(nastepny dzień) więc drobne perypetie były ale polecam :)

Edytowane przez JasiQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2021 o 12:30, nur83 napisał:

co do Hery 25 na miejscu trzy niezależne warsztaty Ten polecany spoko na pierwszy rzut oka  Może ktoś napisze czy zadowolony z usługi tego autoperfekt

Powyżej już jedną pozytywną opinię miałeś. Ja też kilka razy u nic byłem i zawsze było w porządku dlatego też o nich napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...