Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Luz lewarka zmiany biegów

Recommended Posts

Krzysztof77

Witam wszystkich forumowiczów.

Jak w temacie .

Czy u Was też przy prędkości 40-50 km/h na trzecim biegu podczas odejmowania i dodawania pedału gazu występuje efekt poruszania się lewarka zmiany biegów ?

U mnie jest to dosyć zauważalne wraz z  charakterystycznym odgłosem ( takim pyknięciem ) lewarka zmiany biegów. 

Auto mam na gwarancji ale serwis powiedział mi , że tak te skrzynie biegów mają .

Wypowiedzcie się proszę na ten temat , bo teraz nie wiem czy faktycznie tak jest czy serwis wymiguje się od naprawy gwarancyjnej.

Pozdrawiam wszystkich i czekam na odpowiedzi. 

Smakor

To chyba tak jest niestety, jak trafisz ze skrzynią. jedna mają bardziej inne mniej inne wcale.

Krzysztof77

Jak jechełem autem zastępczym z serwisu to lewarek co prawda się poruszał ale w mniejszym zakresie i nie wydawał odgłosu pyknięcia , auto mam dwa lata i u mnie od nowości takiego luzu też nie było , dopiero pojawił się od pewnego czasu .

JACKO29

Masz gwarancję,jedź na serwis takie duże ruchy i pyknięcia nie są dopuszczalne.Może być uwalona jakaś poduszka,albo linki do regulacji

krzysrob

Popieram jacko29. Będą odwlekać a potem plac i płacz. Żadne stuki nie są dopuszczalne a lewarek trochę u mnie się rusza jak dodaje obrotów.