Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

audio w J11


chriss1967
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczor

kto, co dobrze i czysto mi zagra poleci do QQ J11, chodzi oczywiscie o glosniki bo te fabryczne na podszybiu i w drzwiach brzmia po prostu glucho i plasko pomimo ze w ustawieniach mam treble i bas na full.

notabene jakiej firmy glosniki montuja w tych modelach Niss i o jakich parametrach, dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wygluszylem drzwi i z przodu mam zestaw odseparowany marki audio system, natomiast w tylnie drzwi włożyłem głośnik współosiowy tej samej firmy. 

Do tego dołożyłem płaski sub pioneer pod siedzenie pasażera i gra to na tyle dobrze że nie myślę nad zmianą jednostki sterującej na chińczyka. 

Dodatkowy plus wytłumienia drzwi, przy zamykaniu jest pełny dźwięk trzaśnięcia, a wcześniej to tak jakby puszka po konserwie na beton spadła. 

Pozdrawiam. 

Edytowane przez wujekgoodadvice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z firmy car-audio z Wrocka dostałem takie coś:

Na przód najbardziej czuły a przy tym idealnie zgrywający się z fabrycznymi radiami Audio System HX165SQ EM EVO cena 1150zł, to prawdziwa tajna broń, zestaw który potrafi wyczarować super brzmienie i dynamiczny bas z niskiej mocy fabrycznego radia.

Do tego maty wygłuszające do przednich drzwi ok. 300zł i montaż 400zł. Na tył głośniki Audio System CO165EVO cena 430zł z dystansami i wiązkami.

Ale na razie nie robiłem to jednak ponad 2 kzł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.06.2021 o 07:33, Banan61 napisał:

Jezeli sygnal audio z radia jest do kitu to i wymiana glosnikow nic nie pomoze.

Czyli twierdzisz, że to wina sygnału z radia a nie zamontowanego fabrycznie audio ? No nie do końca się zgodzę, ja słyszę wyraźnie, że brzmi to tak jak opisałem. Czy wiadomo co wkładali na pierwszy montaż jeśli chodzi o audio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...