Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czujniki niezapiętych pasów


lukas_drill
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam od niedawna KAszkaja II, rocznik 2014, 1.6dCi i pytanie: jak ściszyć czujniki niezapiętych pasów? Strasznie głośne są, a jak potrzebuję skoczyć kawałek ot nie zapinam pasów a te się drą:) wolałbym ciszej...

pzodrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ściszysz jak zapniesz pasy,nie ma tłumaczenia"panie ja tylko kawałek..."

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o możliwość jazdy bez pasów, nie, nie :) to tak dodałem przy okazji, kiedy po drodze do domu zatrzymuję się u rodziców, a potem wracam do siebie te 150-200 metrów po bocznej drodze i czujniki drą się jak głupie :)

bardziej chodzi mi o ściszenie dźwięku, by był bardziej stonowany (cichszy) bo ten strasznie uszy drażni - taki natarczywy jest. 

Czy to fabryczny poziom i nic z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dźwięk ma być natarczywy. Ja już mam taki odruch, że jak wsiadam do samochodu to zapinam pasy. Ostatnio poszedłem do auta zaktualizować mapy i też wsiadłem i zapiąłem pasy, pomimo że nigdzie nie jechałem :jump:. Ale też uważam, że nawet jak jedziesz po publicznej drodze 100 - 200 m, to pasy powinieneś mieć zapięte.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie pochwalam. Jw.

Ale możesz zapalić auto, otworzyć bramę, zamknąć bramę i po 3 min się wyłączą.ale to nieekonomiczne i nieekologiczne noni niebezpieczne.
Chyba w Reno się nawet po 3 min podgłaśniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusze mają na to patenty, zapinają pasy pod sobą, albo wpinają "adaptery" w gniazdo pasów. Ale jak napisane było wyżej to głupota, a zderzenie może nastąpić nawet przy przejażdżce 10m, a nie chciałbym aby poduszka złamała mi kark...

Mam odruch i zapinam pasy zawsze, bez pasów jak wyjeżdżam z garażu 2m żeby kosiarkę wyciągnąć sprzed auta czuję się nie swojo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...