Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Osłonka na kolana pod schowkiem - czy jest w każdym modelu?


serg_on
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was prośbę o sprawdzenie, czy jest Waszych QQ (II) pewna część, która niestety z tego co zauważyłem, nie wszędzie jest dodawana. Mój model niestety tego nie ma i nie wiem, czy ktoś sobie w serwisie ....nie pożyczył na zawsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest. Może Ci zapomneli założyć po wymianie filtra kabinowego? U mnie zapomnieli przykręcić elementu trzymającego filtr kabinowy i połamali obudowę filtra powietrza w ASO Warszawa Górczewska. Po kilkuletnim serwisowaniu w ASO zauważyłem jak sam zacząłem eksploatacyjne części wymieniać (po okresie gwarancji)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę masz model DCI, więc to chyba diesel, więc po krótkiej analizie jest chyba tak, że do ropniaków dają obligatoryjnie, benzyniaki nie mają, ale chciałbym to sprawdzić. Co do jakości usług serwisów, podejmę jeszcze wątek, gdyż mam coś do opisania, niestety w sensie negatywnym. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
4 godziny temu, Piter napisał:

Po kilkuletnim serwisowaniu w ASO zauważyłem jak sam zacząłem eksploatacyjne części wymieniać (po okresie gwarancji)

Nie tylko Ty jeden. Jak mam w ASO bulić "jak za zboże" i nie mieć pewności co i jak zrobili, to wolę podjechać do zaprzyjaźnionego warsztatu, gdzie mnie sami zapraszają do towarzystwa przy aucie, a dodatkowo Pro Bono sprawdzają kupę rzeczy zarówno pod maską, jak i pod spodem. Dla nich najważniejsze bym był zadowolony i wracał, a nie wyłącznie kasiora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...