Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kupno samochodu - decyzja


hubi987752
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 
mam problem bo nie wiem czy na pewno kupić ten samochód.Mowa tutaj o Nissan Almera N16 2.2 DI disel z roku 2002 o przebiegu 325 tys. km. Samochód bardzo zadbany, zrobiona konserwacja całego podwozia, wymieniona tylna klapa co jest mankamęntem tych samochodów, chromowana osłona silnika czy wymieniona pompa wtryskowa przy 310 tys.. Po prostu igła, alufelgi i oczywiście zimowe opony wraz z aluflgami. Co sądzicie jak za 5 tysięcy warto czy nie ?
Edytowane przez hubi987752
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma klmie po przeglądzie. Bardziej mi chodzi o slinik żywotność i  jak z eksploatacją żeby co chwilę się nie psuł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma klmie po przeglądzie. Bardziej mi chodzi o slinik żywotność i  jak z eksploatacją żeby co chwilę się nie psuł 

Tego nigdy nie wiesz. Jak 5 tys ciezko kupic cos fajnego.
Jak masz to miec na kilka m-cy rok to lepszy moze byc wynajem krotkoterminowy.

Zawsze nowe auto

Ja mialem 1.5 benzyne to oprocz plynow, opon i progow nie zrobilem nic

Auto ma tragiczny promien skretu i jest mega nudne ale po za tym super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę jest spoko gość mi opowiadał o nim i naprawdę dbał. Cena jak patrzę to jest duża patrząc na przebieg ale stan jest igła. No oleju nie bierz a progi znaczy całą konserwację podwozia robił pokazywał zdjęcia. Nudne ? no nie wiem czy ja wiem nie ma co wybrzydzać mogę dołożyć tablet czy radio z androidem;D Tylko mnie martwi przebieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę jest spoko gość mi opowiadał o nim i naprawdę dbał. Cena jak patrzę to jest duża patrząc na przebieg ale stan jest igła. No oleju nie bierz a progi znaczy całą konserwację podwozia robił pokazywał zdjęcia. Nudne ? no nie wiem czy ja wiem nie ma co wybrzydzać mogę dołożyć tablet czy radio z androidem;D Tylko mnie martwi przebieg

A sadzisz ze inne 20 letnie auta maja 178 432 max ? :-))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hubi987752 napisał:

No nie wiadomo

Ty weź popatrz co pod maską się dzieje. Czy turbina sucha, w filtrze powietrza nie ma oleju i spod korka wlewu oleju nie leci fontanna przy zapalonym silniku. Same progi i alusy to nie znaczy że reszta jest cacy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...