Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

JAKIE MACIE OPINIE O CHOJNACKIM I GRABOWSKIM


lukas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

JAK TUNINGUJĄ ,WARTO IM ZAUFAĆ?KRĄŻĄ RÓŻNE O NICH WIADOMOŚCI,ROBIŁ KTOŚ Z WAS SILNIK U TYCH GOSCI? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nic na temat tych dwoch, natomiast robilem kiedys swoje Seicento u Goduli pod Krakiem i uwazam ze gosciu naprawde zna sie na rzeczy, i chociaz moze fura nie byla zbytnio reprezentatywna to te kilka kucykow wiecej naprawde dalo sie odczuc, spalanie minimalnie spadlo (a moze po prostu nie musialem juz tak cisnac pedalu gazu :?: ), wiec generalnie polecam, aha i cena byla bardzo atrakcyjna (cos ok. 1500zl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nic na temat tych dwoch' date=' natomiast robilem kiedys swoje Seicento u Goduli pod Krakiem i uwazam ze gosciu naprawde zna sie na rzeczy, i chociaz moze fura nie byla zbytnio reprezentatywna to te kilka kucykow wiecej naprawde dalo sie odczuc, spalanie minimalnie spadlo (a moze po prostu nie musialem juz tak cisnac pedalu gazu :?: ), wiec generalnie polecam, aha i cena byla bardzo atrakcyjna (cos ok. 1500zl)[list']

woooooooooow

chyba jestes pierwsza osoba ktora nienarzeka na godule :lol:

chcialbym wiedziec co zrobil za 1500pln

(chip? dolot? wydecgh?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o Macku Graboewskim tez źle nie powiem spawa tak że każdy sie slini jak widzi jego kolektory!!!ma chłop talent do tego i jak mówi:'nie jestem spawaczem"

:lol: co do mechaniki nie wiem

ale wydech i inne rurki on mi spwał w Turbo Almerze i ... jeszcze nikt nie powiedział ze cos źle jest, a juz troche ludzi to widziało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Goduli robilem tylko chipa, a kompletny wydech robilem na wlasna reke bo najwazniejsze byl dla mnie koncowy efekt przy maxymalnym obnizeniu kosztow (wszak wiadomo ze nie ma sensu podwajac wartosci seicento :lol: ), heh naprawde ludzie tak narzekaja na Godule? ja naprawde jestem/bylem zadowolony z mojego fiaciora :shock: , (i slowo daje nie wziolem ani grosza od p. Andrzeja za tego posta), bylo nie bylo teraz jestem jeszcze bardziej zadowolony bo mam Almerke i jak zapewne sie domyslasz roznica jest OSZALAMIAJACA 8) , pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka ze jeszcze przeciagne to ot...ale

masz moze wykres swojego seja po dzialaniu mistera goduli ?

aa co do jego fachostwa....kompleowo za kupe hajsu to on potrafi zrobic auto do zawodow

gdie wszystko sie sprawdzaa co chwile i serwisuje sie na bierzaco...

....ale juz pare aut cywilnch pxs musialo po nim robic wiec w kraaku ma kiepskawa opinie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam, sprzedalem samochod z cala dokumentacja bo to byl jedyny "wiarygodny" dowod na to ze cos bylo z autem robione, btw chcialbym w przyszlosci zalozyc chipa w mojej Almerze, przegladalem oferty firm tuningowych - Masters Tuning i VTG, co o nich sadzicie? Czy moge faktycznie sprobowac zalozyc "probnego" chipa i przekonac sie jaka jest roznica zanim wywale te 2500zl na dobre? Czy to tylko reklama majaca na celu przyciagnac klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój mechanik widział robotę goluli[tzw,polepszanie fabryki],no i nic kompletnie nie zrobił jak trzeba,a wyniki z hamowni wynikały ze zmian w dolocie i wydehzu a miał obrobić głowicę :roll:

wychodzi na to że najlepiej robią tuning chłopaki w garażach bo robią to dla siebie,moje gaźniczki zostały zmontowane przez kumpli w takim właśnie garażu,za o wiele mniejszą kasę niż w jakimś znanym warsztacie[pozostaje tylko regulacja] :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam, sprzedalem samochod z cala dokumentacja bo to byl jedyny "wiarygodny" dowod na to ze cos bylo z autem robione, btw chcialbym w przyszlosci zalozyc chipa w mojej Almerze, przegladalem oferty firm tuningowych - Masters Tuning i VTG, co o nich sadzicie? Czy moge faktycznie sprobowac zalozyc "probnego" chipa i przekonac sie jaka jest roznica zanim wywale te 2500zl na dobre? Czy to tylko reklama majaca na celu przyciagnac klienta?

napewno ma na celu przyciagniecie klienta....

 

codo tej czesci

zanim wywale te 2500zl na dobre

zaraz dostaniesz mala korekte/propozycje na pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do p.Chojnackiego to jakoś ucichł, może daltego że nie idzie z postępem i nie zakłąda turbin, tylko dłubie wolnnossaki a potem do nich rysuje wykresy z paita hehe...

 

Co do Maćka to polecam go wzgledam robienia całej mechaniki pod trubo, kwestje wystrojenia tzn się nie zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pio@ridaz-unit.pl

Ojj nie rysuje nie rysuje. Chojnacki zna sie ale tylko na perfekcyjnej obróbce głowic i kolektorow, ale tak jak napisales nie idzie z postempem czasu (chociaz chyba probowal montowac smt5 :twisted: :twisted: :twisted:) Z trójki Grabowskich to ja najbardziej polecam wujka macka ale to tylko mechanik, maciek tez jest w pozo. Ogarniety, b.dobry spawacz, ma pojecie. Wiadomo wpadki które przynosza zła slawe zdazaja sie kazdym.

 

Osobiscie kiedys wytestuje Chojnackiego, ale potem na Hamownie udeze załozmy do mastersa, jak wyjdzie co innego to :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...